ELFT - Általános Iskolai Szakcsoport

XXVIII. Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny

„… minden ismeret még gyönyörűbbé teszi előttünk a világot.”
Öveges József          


Öveges József Fizikaverseny

1. FORDULÓ EREDMÉNYE
2018. FEBRUÁR 06. KEDD
Minden nevezett iskola

BudapestBaranya megyeBács-Kiskun megyeBékés megyeBorsod-Abaúj-Zemplén megyeCsongrád megyeFejér megyeGyőr-Moson-Sopron megyeHajdú-Bihar megyeHeves megyeJász-Nagykun-Szolnok megyeKomárom-Esztergom megyeNógrád megyePest megyeSomogy megyeSzabolcs-Szatmár-Bereg megyeTolna megyeVas megyeVeszprém megyeZala megye
Minden nevezett iskola



1. FORDULÓ EREDMÉNYE
Sorsz.NévÉvf.
Iskola tip.
ISKOLAFizika / felkészítő tanárPONT
TOVÁBBJUTÓK ( 495 tanuló)
1.Szabó Máté8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

Bülgözdi László99
2.Marsi Ádám8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

Bülgözdi László98
3.Misák Dóra8
----------
Általános iskola
Gersekaráti Általános Iskola

9813 Gersekarát Honvéd utca 16.

Bata László97
4.Horváth Bendegúz8
----------
Általános iskola
Letenyei Andrássy Gyula Általános Iskola

8868 Letenye Bajcsy-Zsilinszky utca 2.

Horváthné Vlasics Zsuzsanna96
5.Kovács Balázs Csaba8
----------
Általános iskola
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola

3000 Hatvan Kossuth tér 1.

Kádár Emese95
5.

6.

Fodor Attila8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

Bülgözdi László95
5.

7.

Ludányi Barnabás8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

Bülgözdi László95
5.

8.

Molnár Péter8
----------
Általános iskola
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

4029 Debrecen Csengő utca 4.

Nemoda József95
6.

9.

Turányi Vilmos8
----------
Általános iskola
Siófoki Beszédes József Általános Iskola

8600 Siófok Szépvölgyi utca 2.

Dr. Varga Zoltán94
6.

10.

Tislér Levente Norbert8
----------
Általános iskola
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

8200 Veszprém Budapest utca 11.

Mészöly János94
6.

11.

Boda Benedek János8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.

Pálovics Róbert94
6.

12.

Egyházi Hanna8
----------
Általános iskola
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola

3000 Hatvan Kossuth tér 1.

Kádár Emese94
6.

13.

Szepesi Dorina8
----------
Általános iskola
Szentesi Koszta József Általános Iskola

6600 Szentes Köztársaság utca 6.

Geráné Révész Gabriella94
6.

14.

Tallér Máté8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Bajai III. Béla Gimnázium

6500 Baja Szent Imre tér 5.

Lakner Attila94
6.

15.

Radvánszki Ferenc8
----------
Általános iskola
Áldás Utcai Általános Iskola

1025 Budapest II. kerület Áldás utca 1.

Rudolf Tamásné94
6.

16.

Szőke-Brandt Áron8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Piarista Gimnázium

1052 Budapest V. kerület Piarista utca 1.

Chikán Éva94
7.

17.

Varga Péter8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium

4220 Hajdúböszörmény Bocskai István tér 12.

Németi Edit93
7.

18.

Elekes Marcell Zoltán8
----------
Általános iskola
Gersekaráti Általános Iskola

9813 Gersekarát Honvéd utca 16.

Bata László93
7.

19.

Kovács Brigitta8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

Csefkó Zoltán93
7.

20.

Jánosik Máté8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium

9021 Győr Jókai út 21.

Bognár Gergely93
7.

21.

Szépvölgyi Gergely8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Erdősi Katalin
Rakovszky Andoras
93
8.

22.

Bertalan Dániel8
----------
Általános iskola
Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

8200 Veszprém Iskola utca 6.

Hartmann-né Nagy Éva92
8.

23.

Dékány Csaba8
----------
Általános iskola
Győri Gárdonyi Géza Általános Iskola

9024 Győr Baross Gábor út 49.

Nagy Pál92
8.

24.

Blázsik Árpád8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Erdősi Katalin
Rakovszky Andoras
92
8.

25.

Gergely Csongor8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

1024 Budapest II. kerület Keleti Károly utca 37.

Bíróné Rákóczi Márta92
9.

26.

Török Attila8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola

7150 Bonyhád Kossuth utca 4.

Wiandt Péter91
9.

27.

Osváth Klára8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert91
9.

28.

Molnár Anna8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola

1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 71.

Jäger Csaba91
9.

29.

Fodor Dávid8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

Bülgözdi László91
9.

30.

Györök Ákos8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

Bülgözdi László91
9.

31.

Szathmári Gergely Márton8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Miskolci Herman Ottó Gimnázium

3525 Miskolc Tizeshonvéd utca 21.

Takács Zoltán91
9.

32.

Németh Eszter8
----------
Általános iskola
Kodály Zoltán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

2800 Tatabánya Kodály Zoltán tér 1.

Forgácsné Lengyel Júlia91
9.

33.

Papp György Szabolcs8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Újpesti Babits Mihály Gimnázium

1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

Marton Sándor91
10.

34.

Stingli József8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Dunaföldvári-Bölcskei Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Gimnázium

7020 Dunaföldvár Templom utca 9.

Bartalosné Agócs Irén90
10.

35.

Kecskés Koppány8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapest XVI. Kerületi Szerb Antal Gimnázium

1164 Budapest XVI. kerület Batthyány Ilona utca 12.

Orha Zoltán90
10.

36.

Koszta Benedek8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.

Somogyi Anikó90
10.

37.

Sipos Teodor8
----------
Általános iskola
Szentesi Koszta József Általános Iskola

6600 Szentes Köztársaság utca 6.

Geráné Révész Gabriella90
10.

38.

Tárkányi András8
----------
Általános iskola
Huzella Tivadar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

2131 Göd Petőfi Sándor utca 48.

Horváth Sándor90
10.

39.

Fekete Richárd8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium

4025 Debrecen Hatvan utca 44.

Türk Zsuzsanna90
10.

40.

Barczikay Ákos8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Erdősi Katalin
Rakovszky Andoras
90
10.

41.

Kun Timon8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Erdősi Katalin90
11.

42.

Ruzsin Alexander Péter8
----------
Általános iskola
Paragvári Utcai Általános Iskola

9700 Szombathely Paragvári utca 2-4.

Ágoston Mária89
11.

43.

Holczer Ákos8
----------
Általános iskola
Pécsi Jókai Mór Általános Iskola

7622 Pécs Jókai Mór utca 49.

Veldi Beáta89
11.

44.

Toronyi András8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert89
12.

45.

Gaál Barnabás8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium

9025 Győr Péterfy S. utca 2.

Ágoston Tünde88
12.

46.

Mátéfy Ádám8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium

1174 Budapest XVII. kerület Széchenyi utca 1-7.

Komáromi Annamária88
12.

47.

Borsos Krisztián8
----------
Általános iskola
Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

8621 Zamárdi Fő utca 115.

Simon Alice88
12.

48.

Horváth Emese Dorka8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola

1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 71.

Jäger Csaba88
12.

49.

Csordás Kevin8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Bajai III. Béla Gimnázium

6500 Baja Szent Imre tér 5.

Lakner Attila88
12.

50.

Bányai Kristóf8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Miskolci Herman Ottó Gimnázium

3525 Miskolc Tizeshonvéd utca 21.

Takács Zoltán88
12.

51.

Kertész Bence8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium

9021 Győr Jókai út 21.

Bognár Gergely88
12.

52.

Bakacsi András8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium

1173 Budapest XVII. kerület Pesti út 84.

Nagy Anikó88
13.

53.

Török Dorka8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.

Pálovics Róbert87
13.

54.

Páhán Anita8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kempelen Farkas Gimnázium

1223 Budapest XXII. kerület Közgazdász utca 9-11.

dr. Horváth Eszter87
13.

55.

Horváth Ákos8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kempelen Farkas Gimnázium

1223 Budapest XXII. kerület Közgazdász utca 9-11.

dr. Horváth Eszter87
13.

56.

Nagy Levente8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium

4025 Debrecen Hatvan utca 44.

Türk Zsuzsanna87
13.

57.

Blaskovits Bence8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

Bülgözdi László87
13.

58.

Sándor Zalán8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium

1043 Budapest IV. kerület Tanoda tér 1.

Hangáné Csuhaj Katalin87
13.

59.

Sajósi Benedek8
----------
Gimnázium 6 osztályos
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium

1053 Budapest V. kerület Papnövelde utca 4-6.

Bogár Eszter87
14.

60.

Erdei Zsófia8
----------
Általános iskola
Ibolya Utcai Általános Iskola

4027 Debrecen Ibolya utca 3.

dr. Pásztorné Simon Erzsébet Rózsa86
14.

61.

Serman Benedek8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.

Pálovics Róbert86
14.

62.

Mihalik Bálint Olivér8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

6000 Kecskemét Nyíri út 11.

Bakk János86
14.

63.

Juhász Márk8
----------
Általános iskola
Kecskeméti Református Általános Iskola

6000 Kecskemét Szabadság tér 7.

Gyömbér Csaba86
14.

64.

Czene Zsombor8
----------
Általános iskola
Szegő Gábor Általános Iskola

5000 Szolnok Templom út 6.

Császárné Tóth Ildikó86
14.

65.

Oravecz Álmos Bálint8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola

1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 71.

Jäger Csaba86
14.

66.

Mező Panna8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

Bülgözdi László86
14.

67.

Udvarhelyi Péter Gábor8
----------
Általános iskola
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola

6775 Kiszombor Óbébai utca 6.

Pásztor Attila86
14.

68.

Gecse Lilla8
----------
Általános iskola
Kántor Mihály Általános Iskola

3973 Cigánd Iskola utca 8.

Punyiné Kandrács Erzsébet86
14.

69.

Birovecz Bátor Péter8
----------
Általános iskola
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola

1107 Budapest X. kerület Száva utca 1.

Réthelyi Judit86
14.

70.

Fekets Virág8
----------
Általános iskola
Vaszary János Általános Iskola

2890 Tata Országgyűlés tér 4.

Avramcsevné Hegedűs Ildikó86
15.

71.

Szabó Bálint8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapest XVI. Kerületi Szerb Antal Gimnázium

1164 Budapest XVI. kerület Batthyány Ilona utca 12.

Orha Zoltán85
15.

72.

Dóra Márton8
----------
Általános iskola
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola

1122 Budapest XII. kerület Csaba utca 16.c

Hajdu Hajnal85
15.

73.

Albert Ákos8
----------
Általános iskola
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet

7624 Pécs Tiborc utca 28/1.

Laurinyecz Tünde85
15.

74.

Nagy Tamás8
----------
Általános iskola
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola

5900 Orosháza Vörösmarty utca 4

Tompa Lajos85
15.

75.

Rácz Tamás8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert85
15.

76.

Csuka Balázs8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert85
15.

77.

Narozsnyi István8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium

1146 Budapest XIV. kerület Ajtósi Dürer sor 15.

Szatmáry-Bajkó Ildikó85
15.

78.

Skrabák Boglárka8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kempelen Farkas Gimnázium

1223 Budapest XXII. kerület Közgazdász utca 9-11.

dr. Horváth Eszter85
15.

79.

Polgár Sándor8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola

1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 71.

Jäger Csaba85
16.

80.

Kormány Péter8
----------
Általános iskola
Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

7800 Siklós Gyűdi út 2.

Rittingerné Géczi Andrea84
16.

81.

Parrott Gábor8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium

4220 Hajdúböszörmény Bocskai István tér 12.

Németi Edit84
16.

82.

Bubics Gergely Dániel8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.

Pálovics Róbert84
16.

83.

Kis Sándor8
----------
Általános iskola
Gerlai Általános Iskola

5623 Békéscsaba Csabai út 1.

Kis Sándor84
16.

84.

Veres Ádám8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert84
16.

85.

Cseh András8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Gödöllői Török Ignác Gimnázium

2100 Gödöllő Petőfi Sándor utca 12-14.

Thuróczy Erzsébet84
16.

86.

Csiszár Bence László8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium

4025 Debrecen Hatvan utca 44.

Türk Zsuzsanna84
16.

87.

Moré Áron8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium

2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10.

Horváth Henrietta84
16.

88.

Budaházy Béla8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

Bülgözdi László84
16.

89.

Potoniec Vencel8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

Bülgözdi László84
16.

90.

Tóth Ádám8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

Bülgözdi László84
16.

91.

Veréb Dávid Kristóf8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

Bülgözdi László84
16.

92.

Bakonyi Blanka8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Batthyány Lajos Gimnázium

8800 Nagykanizsa Rozgonyi utca 23.

Szalai Gabriella84
16.

93.

Strenner Dávid8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Erdősi Katalin84
16.

94.

Makrai-Kis Balázs8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Rakovszky Andoras84
16.

95.

Kenyeres Áron8
----------
Általános iskola
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola

6775 Kiszombor Óbébai utca 6.

Pásztor Attila84
16.

96.

Leiti Márk8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

4029 Debrecen Csengő utca 4.

Dr. Farkas Oszkár84
16.

97.

Ruszthi Kolos8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

4029 Debrecen Csengő utca 4.

Dr. Kirsch Éva
Dr. Farkas Oszkár
84
17.

98.

Soczó Bálint8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium

2030 Érd Széchenyi tér 1.

Csatlós Mária83
17.

99.

Sebestyén Pál8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert83
17.

100.

Aranyisi Pál8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Ciszterci Szent István Gimnázium

8000 Székesfehérvár Jókai utca 20.

Rideg Gabriella83
17.

101.

Ludván Bálint8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium

9021 Győr Jókai út 21.

Bognár Gergely83
17.

102.

Kiss Hunor8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Batthyány Lajos Gimnázium

8800 Nagykanizsa Rozgonyi utca 23.

Szalai Gabriella83
17.

103.

Szaniszló Máté Zsolt8
----------
Általános iskola
Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

5008 Szolnok Simon Ferenc út 47.

Baráth Béla83
17.

104.

Koch Balázs8
----------
Általános iskola
Kőkúti Általános Iskola

2890 Tata Kőkút köz 2.

Czink Erzsébet83
17.

105.

Pesti Patrik8
----------
Gimnázium 8 osztályos
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

9700 Szombathely Bolyai János utca 11.

Szilágyi Balázs83
18.

106.

Tóth Merse8
----------
Általános iskola
Liszt Ferenc Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

7695 Mecseknádasd Liszt Ferenc utca 75/1.

Schwarcz Jánosné82
18.

107.

Homoki Gergely8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

Csefkó Zoltán82
18.

108.

Hüber Adél8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium

7400 Kaposvár Kossuth Lajos utca 48.

Kovács Róbert82
18.

109.

Vincze Réka8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium

7400 Kaposvár Kossuth Lajos utca 48.

Kovács Róbert82
18.

110.

Viczián András8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert82
18.

111.

Yokota Adan8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Gödöllői Török Ignác Gimnázium

2100 Gödöllő Petőfi Sándor utca 12-14.

Thuróczy Erzsébet82
18.

112.

Lemaitre Lucien8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Németh László Gimnázium, Általános Iskola

6800 Hódmezővásárhely Németh László utca 16.

Simon Tibor82
18.

113.

Hegedűs András8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája

6725 Szeged Boldogasszony sugárút 8.

Horváthné Fazekas Erika82
18.

114.

Kovács András8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

4029 Debrecen Csengő utca 4.

Dr. Kirsch Éva
Dr. Farkas Oszkár
82
18.

115.

Szabó Milán Bogdán8
----------
Általános iskola
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola

1107 Budapest X. kerület Száva utca 1.

Réthelyi Judit82
18.

116.

Kondorosi Panna8
----------
Általános iskola
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

4029 Debrecen Csengő utca 4.

Nemoda József82
18.

117.

Nagy Léna8
----------
Általános iskola
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

4029 Debrecen Csengő utca 4.

Nemoda József82
18.

118.

Farkas Grgő8
----------
Általános iskola
Szigetcsépi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

2317 Szigetcsép Szabadság utca 1-3.

Korom Ilona82
19.

119.

Jáger Tekla8
----------
Általános iskola
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola

6400 Kiskunhalas Fazekas Mihály utca 1.

Nagy-Czirok Lászlóné81
19.

120.

Miterli János8
----------
Általános iskola
Hajdúdorogi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

4087 Hajdúdorog Tokaji út 5.

Körtefái Istvánné Pocsai Gizella81
19.

121.

Pintér Eszter8
----------
Általános iskola
Paragvári Utcai Általános Iskola

9700 Szombathely Paragvári utca 2-4.

Ágoston Mária81
19.

122.

Flódung Áron8
----------
Általános iskola
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet

7624 Pécs Tiborc utca 28/1.

Laurinyecz Tünde81
19.

123.

Simon Tamás8
----------
Általános iskola
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola

6100 Kiskunfélegyháza Dózsa György utca 26-32.

Kurucz Orsolya81
19.

124.

Kónya András8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium

2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10.

Horváth Henrietta81
19.

125.

Wiegandt Márk Péter8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Óbudai Árpád Gimnázium

1034 Budapest III. kerület Nagyszombat utca 19.

Czinki József81
19.

126.

Galambos-Landgraf Márton8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Újpesti Babits Mihály Gimnázium

1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

Marton Sándor81
19.

127.

Dobre Zsombor8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma

4024 Debrecen Kossuth utca 35.

Tófalusi Péter
Mészáros Erzsébet
81
19.

128.

Bilszky Márk8
----------
Általános iskola
Vaszary János Általános Iskola

2890 Tata Országgyűlés tér 4.

Avramcsevné Hegedűs Ildikó81
20.

129.

Kálovics Adél8
----------
Általános iskola
Rozgonyi Úti Általános Iskola

8800 Nagykanizsa Rozgonyi utca 25.

Réti Éva80
20.

130.

Kiss Gergely8
----------
Általános iskola
Rozgonyi Úti Általános Iskola

8800 Nagykanizsa Rozgonyi utca 25.

Réti Éva80
20.

131.

Agócs Olivér8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola

7150 Bonyhád Kossuth utca 4.

Wiandt Péter80
20.

132.

Csuvár Ákos8
----------
Általános iskola
Tüköry Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

5516 Körösladány Wenckheim Béla utca 6/4.

Veress Erzsébet80
20.

133.

Mátyás Tímea8
----------
Általános iskola
TAKSONY VEZÉR NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA

2335 Taksony Iskola utca 3.

Kovácsné Gönde Éva80
20.

134.

Tóth Ambrus8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

Csefkó Zoltán80
20.

135.

Kalla Gábor8
----------
Általános iskola
Pécsi Jókai Mór Általános Iskola

7622 Pécs Jókai Mór utca 49.

Veldi Beáta80
20.

136.

Nagy Bianka8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert80
20.

137.

Kiss Ábel7
----------
Általános iskola
Szegő Gábor Általános Iskola

5000 Szolnok Templom út 6.

Császárné Tóth Ildikó80
20.

138.

Koleszár Domonkos8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Miskolci Herman Ottó Gimnázium

3525 Miskolc Tizeshonvéd utca 21.

Takács Zoltán80
20.

139.

Szente Tamás8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Batthyány Lajos Gimnázium

8800 Nagykanizsa Rozgonyi utca 23.

Szalai Gabriella80
20.

140.

Sarkadi Sándor István7
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola

4400 Nyíregyháza Ungvár sétány 19.

Szaplonczay Mihályné80
20.

141.

Andrási Bálint8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Újpesti Babits Mihály Gimnázium

1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

Marton Sándor80
20.

142.

Bedynski Zsófia8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium

2040 Budaörs Szabadság út 162.

Süket Erzsébet80
20.

143.

Nagy Kristóf8
----------
Általános iskola
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola

9900 Körmend Thököly Imre utca 31.

Kocsis Balázsné80
20.

144.

Herzberg Gábor8
----------
Általános iskola
Szigetcsépi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

2317 Szigetcsép Szabadság utca 1-3.

Korom Ilona
Korom Ilona
80
21.

145.

Perger Patrik8
----------
Általános iskola
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola

1062 Budapest VI. kerület Bajza utca 49-51.

Bakosné Sági Gabriella79
21.

146.

Perneki Dóra8
----------
Általános iskola
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

6000 Kecskemét Katona József tér 14.

Csaplárné Molnár Zsuzsanna79
21.

147.

Pósfai Márton Béla8
----------
Általános iskola
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

8200 Veszprém Budapest utca 11.

Mészöly János79
21.

148.

Szabó Eszter8
----------
Általános iskola
Kecskeméti Református Általános Iskola

6000 Kecskemét Szabadság tér 7.

Gyömbér Csaba79
21.

149.

Irimiás Márk8
----------
Általános iskola
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola

5900 Orosháza Vörösmarty utca 4

Tompa Lajos79
21.

150.

Szigeti Lili8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.

Somogyi Anikó79
21.

151.

Németh László Csaba8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium

1139 Budapest XIII. kerület Röppentyű utca 62.

Kónyáné Baracsi Beáta79
21.

152.

Ferjancsik Zaránd8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert79
21.

153.

Terényi Tamás8
----------
Általános iskola
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

1037 Budapest III. kerület Gyógyszergyár utca 22-24.

Adorján András79
21.

154.

Bánhegyi Dóra8
----------
Általános iskola
Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola

8300 Tapolca Bárdos Lajos utca 1-5.

László András79
21.

155.

Crainic Alex8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája

6725 Szeged Boldogasszony sugárút 8.

Lakatos Ferenc79
21.

156.

Palóczi Dániel8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

Bülgözdi László79
21.

157.

Virág Tamás8
----------
Általános iskola
Dudás Miklós Görögkatolikus Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

4326 Máriapócs Kossuth tér 10.

Király Judit79
21.

158.

Kinyó András8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola

6722 Szeged Szentháromság utca 2.

Kormányosné Horváth Ivett79
21.

159.

Hermán Flóra8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Paksi Vak Bottyán Gimnázium

7030 Paks Dózsa György út 103.

Damjanovitsné Eke Violetta79
21.

160.

Iván Bálint8
----------
Általános iskola
Budapest XVIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Ének-zenei, Nyelvi Általános Iskola és Gimnázium

1181 Budapest XVIII. kerület Vörösmarty Mihály utca 64.

Csörgő Katalin
Csörgő Katalin
Molnár Botond
79
21.

161.

Györe István8
----------
Általános iskola
Tamási Áron Általános Iskola és Német Két Tannyelvű Nemzetiségi Gimnázium

1124 Budapest XII. kerület Mártonhegyi út 34.

Szebeniné Orsányi Beatrix79
21.

162.

Kertész Balázs8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma

4024 Debrecen Kossuth utca 35.

Mészáros Erzsébet
Tófalusi Péter
79
22.

163.

Boér Barna8
----------
Általános iskola
Sashalmi Tanoda Általános Iskola

1163 Budapest XVI. kerület Metró utca 3-7.

Hasznosi Tamásné78
22.

164.

Kalocsai Zoltán8
----------
Általános iskola
Nyitra Utcai Általános Iskola

9700 Szombathely Nyitra utca 15.

Kecskés Bertalan78
22.

165.

Foki Hanna8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.

Pálovics Róbert78
22.

166.

Müller Péter8
----------
Általános iskola
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet

7624 Pécs Tiborc utca 28/1.

Laurinyecz Tünde78
22.

167.

Répási Sára8
----------
Általános iskola
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium

2370 Dabas Szent István tér 2.

Pongor Sándor78
22.

168.

Szabó Péter Levente8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

Csefkó Zoltán78
22.

169.

Horváth Emese8
----------
Általános iskola
Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium

3170 Szécsény Magyar út 13-15.

Ráczné Rankasz Zsuzsanna78
22.

170.

Rácz-Szabó Piroska8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert78
22.

171.

Surányi Balázs8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája

6725 Szeged Boldogasszony sugárút 8.

Horváthné Fazekas Erika78
22.

172.

Bártfai Botond7
----------
Általános iskola
Szegő Gábor Általános Iskola

5000 Szolnok Templom út 6.

Császárné Tóth Ildikó78
22.

173.

Rahimkulov Margarita8
----------
Általános iskola
Áldás Utcai Általános Iskola

1025 Budapest II. kerület Áldás utca 1.

Rudolf Tamásné78
22.

174.

Bohoni Csaba8
----------
Általános iskola
Szent István Római Katolikus Általános Iskola

8500 Pápa Fő tér 6.

Tóthné Bóna Márta78
22.

175.

Kovács Márton András8
----------
Általános iskola
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola

1046 Budapest IV. kerület Fóti út 66.

Góbor Krisztina78
22.

176.

Ferencz Orsolya8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Batthyány Lajos Gimnázium

8800 Nagykanizsa Rozgonyi utca 23.

Szalai Gabriella78
22.

177.

Gálig Gergő8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Újpesti Babits Mihály Gimnázium

1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

Marton Sándor78
22.

178.

Szabó Gergő8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Újpesti Babits Mihály Gimnázium

1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

Dr. Kövesdi István78
23.

179.

Vargay András8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

3529 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.

Tóth Tibor77
23.

180.

Kardos Levente8
----------
Általános iskola
Tüköry Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

5516 Körösladány Wenckheim Béla utca 6/4.

Veress Erzsébet77
23.

181.

Szalay Réka8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.

Pálovics Róbert77
23.

182.

Tekes János7
----------
Általános iskola
Kecskeméti Református Általános Iskola

6000 Kecskemét Szabadság tér 7.

Gyömbér Csaba77
23.

183.

Tassy Ádám8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.

Somogyi Anikó77
23.

184.

Bencsik Ádám8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

Pintér Géza77
23.

185.

Csontos András8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

Csefkó Zoltán77
23.

186.

Györffy Attila8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert77
23.

187.

Kalocsai Boldizsár8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium

2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10.

Horváth Henrietta77
23.

188.

Gyarmati Imre8
----------
Általános iskola
Újbudai Bocskai István Általános Iskola

1113 Budapest XI. kerület Bocskai út 47-49.

Merkelné Kompanik Krisztina77
23.

189.

Tóth Nóra8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Kecskeméti Katona József Gimnázium

6000 Kecskemét Dózsa György út 3.

Szalai Péter77
23.

190.

Losonczi Dániel8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Újpesti Babits Mihály Gimnázium

1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

Dr. Kövesdi István77
23.

191.

Oláh Gábor8
----------
Általános iskola
Mohács Térségi Általános Iskola

7700 Mohács Széchenyi tér 17.

Szatmári Imre77
23.

192.

Veress Szabolcs8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium

9021 Győr Eötvös tér 1.

Takács ÍÉva77
23.

193.

Kuti Rajmund8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium

9021 Győr Eötvös tér 1.

Takács ÍÉva77
23.

194.

Fodor Márta8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

4029 Debrecen Csengő utca 4.

Dr. Farkas Oszkár77
24.

195.

Csuta Krisztián8
----------
Általános iskola
Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

8200 Veszprém Iskola utca 6.

Hartmann-né Nagy Éva76
24.

196.

Fazekas András6
----------
Általános iskola
Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola

2085 Pilisvörösvár Vásár tér 1.

Nagy István János76
24.

197.

Lőrinczi Gergő8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium

2700 Cegléd Rákóczi út 46.

Kozma Sándor76
24.

198.

Farkas Péter8
----------
Általános iskola
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola

6100 Kiskunfélegyháza Dózsa György utca 26-32.

Kurucz Orsolya76
24.

199.

Gál László8
----------
Általános iskola
Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

8621 Zamárdi Fő utca 115.

Simon Alice76
24.

200.

Szabó Szabina8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium

4025 Debrecen Hatvan utca 44.

Türk Zsuzsanna76
24.

201.

Schnábel Martin8
----------
Általános iskola
Áldás Utcai Általános Iskola

1025 Budapest II. kerület Áldás utca 1.

Rudolf Tamásné76
24.

202.

Karászi Anita Kira8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium

2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10.

Horváth Henrietta76
24.

203.

Szabó Gergő8
----------
Általános iskola
Szent István Római Katolikus Általános Iskola

8500 Pápa Fő tér 6.

Tóthné Bóna Márta76
24.

204.

Vadász Roland8
----------
Általános iskola
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola

1046 Budapest IV. kerület Fóti út 66.

Góbor Krisztina76
24.

205.

Szabó Benedek8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Újpesti Babits Mihály Gimnázium

1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

Marton Sándor76
24.

206.

Nagy Soma8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola

6722 Szeged Szentháromság utca 2.

Kormányosné Horváth Ivett76
25.

207.

Török Anna8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.

Somogyi Anikó75
25.

208.

Dömök Jázmin8
----------
Általános iskola
Kiskunmajsai Arany János Általános Iskola

6120 Kiskunmajsa Fő utca 69-71.

Árvainé Baranyi Ildikó75
25.

209.

Steinbach György8
----------
Általános iskola
Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium

1024 Budapest II. kerület Ady Endre utca 3.

Vér Zsuzsanna
Borzák Attila
75
25.

210.

Dócs Dávid Zoltán8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium

2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10.

Horváth Henrietta75
25.

211.

Fábián Bernát8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

6724 Szeged Bálint Sándor utca 14.

Ladányi Sz. Andrea75
26.

212.

Emri Katalin8
----------
Általános iskola
Debreceni Hatvani István Általános Iskola

4028 Debrecen Kardos Albert utca 18-24.

dr. Pásztorné Simon Erzsébet Rózsa74
26.

213.

Pete Zétény Dominik8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.

Pálovics Róbert74
26.

214.

Sasvári Angelika8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium

2700 Cegléd Rákóczi út 46.

Kozma Sándor74
26.

215.

Somlán Gellért8
----------
Általános iskola
Pécsi Jókai Mór Általános Iskola

7622 Pécs Jókai Mór utca 49.

Veldi Beáta74
26.

216.

Oláh Virág8
----------
Általános iskola
Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola

6300 Kalocsa Jókai Mór utca 1.

Kapitány Erika74
26.

217.

Marton Zsolt8
----------
Általános iskola
Árpád-házi Szent Margit Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

9730 Kőszeg Várkör utca 34

Kiskéri Beáta74
26.

218.

Balázs Ádám8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája

6725 Szeged Boldogasszony sugárút 8.

Horváthné Fazekas Erika74
26.

219.

Reviczki Roland8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Erdősi Katalin74
26.

220.

Picciano Alisia8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Óbudai Árpád Gimnázium

1034 Budapest III. kerület Nagyszombat utca 19.

Czinki József74
26.

221.

Kassai Levente8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Újpesti Babits Mihály Gimnázium

1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

Marton Sándor74
27.

222.

Sztupkay Bernadett8
----------
Általános iskola
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola

1237 Budapest XXIII. kerület Nyír utca 22.

Szabó Sándor73
27.

223.

Aszódi Anna8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kempelen Farkas Gimnázium

1223 Budapest XXII. kerület Közgazdász utca 9-11.

Dezamicsné Babich Gertrud73
27.

224.

Németh Soma8
----------
Általános iskola
Paragvári Utcai Általános Iskola

9700 Szombathely Paragvári utca 2-4.

Ágoston Mária73
27.

225.

Kondorossy Botond8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Keszthelyi Vajda János Gimnázium

8360 Keszthely Fő tér 9.

Hegedüs Diána73
27.

226.

Csiki-Mara Márton8
----------
Általános iskola
Újbudai Bocskai István Általános Iskola

1113 Budapest XI. kerület Bocskai út 47-49.

Merkelné Kompanik Krisztina73
27.

227.

Zsiday Dénes8
----------
Általános iskola
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium

1021 Budapest II. kerület Budenz József utca 20-22.

Jeszenszky Éva73
27.

228.

Bobály Emma8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Újpesti Babits Mihály Gimnázium

1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

Marton Sándor73
27.

229.

Flamich Dávid8
----------
Általános iskola
Váci Petőfi Sándor Általános Iskola

2600 Vác Deákvári főtér 5.

Detréné Kékesi Márta73
28.

230.

Benák Ede8
----------
Általános iskola
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola

6800 Hódmezővásárhely Deák Ferenc utca 4-6.

Vincze Szabolcs72
28.

231.

Horváth Borbála8
----------
Általános iskola
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola

8200 Veszprém Rózsa utca 43/2.

Mészöly János72
28.

232.

Fülöp Marcell8
----------
Általános iskola
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet

7624 Pécs Tiborc utca 28/1.

Laurinyecz Tünde72
28.

233.

Metzger Ábris8
----------
Általános iskola
Pécsi Jókai Mór Általános Iskola

7622 Pécs Jókai Mór utca 49.

Veldi Beáta72
28.

234.

Székely Luca8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert72
28.

235.

Kecskés Zsófia8
----------
Általános iskola
Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola

6300 Kalocsa Jókai Mór utca 1.

Kapitány Erika72
28.

236.

Bozsolik Ákos8
----------
Általános iskola
Bátaszéki Kanizsai Dorottya Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

7140 Bátaszék Budai Nagy Antal utca 11.

Rácz Erika72
28.

237.

Sárvári Borka Luca8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium

2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10.

Horváth Henrietta72
28.

238.

Szabó Márton8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium

2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10.

Horváth Henrietta72
28.

239.

Erdős Gábor8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Miskolci Herman Ottó Gimnázium

3525 Miskolc Tizeshonvéd utca 21.

Takács Zoltán72
28.

240.

Havasi Marcell Milán7
----------
Gimnázium 8 osztályos
Miskolci Herman Ottó Gimnázium

3525 Miskolc Tizeshonvéd utca 21.

Pilz Olivér
Takács Zoltán
72
28.

241.

Barosi Viktória8
----------
Általános iskola
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola

2051 Biatorbágy Karinthy Frigyes utca 4.

Hutka Krisztina72
28.

242.

Bacsó Bence8
----------
Általános iskola
Szekszárdi Baka István Általános Iskola

7100 Szekszárd Béri Balogh Ádám utca 89.

Királyné Szalkai Éva72
28.

243.

Szabó Benedek8
----------
Általános iskola
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola

7400 Kaposvár Fő utca 40-44.

Sándorné Nagy Veronika72
29.

244.

Fojtán Szabolcs8
----------
Általános iskola
Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvoda

3534 Miskolc Nagy Lajos király útja 14.

Tóth Zoltánné71
29.

245.

Filó Krisztina8
----------
Általános iskola
Savio Szent Domonkos Katolikus Általános Iskola és Óvoda

5600 Békéscsaba Szarvasi út 31.

Caimacan Octavian Mircea71
29.

246.

Balogh Ádám Péter8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.

Somogyi Anikó71
29.

247.

Reimann Kristóf Bálint8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

Pintér Géza71
29.

248.

Szatmári Soma8
----------
Általános iskola
Kardos László Általános Iskola

9800 Vasvár József Attila utca 23-25.

Dienes Zoltán71
29.

249.

Buránszki Domonkos8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert71
29.

250.

Walter Máté8
----------
Általános iskola
Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

6000 Kecskemét Lunkányi János utca 10.

Bali-Petrecz Barbara
Szalontai Mária
71
29.

251.

Krehó Márton8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Óbudai Árpád Gimnázium

1034 Budapest III. kerület Nagyszombat utca 19.

Czinki József71
29.

252.

Pancza Péter8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

6724 Szeged Bálint Sándor utca 14.

Ladányi Sz. Andrea71
29.

253.

Lovász Abigél8
----------
Általános iskola
Budapest XIV. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola

1145 Budapest XIV. kerület Erzsébet királyné útja 35-37.

Kis-Nagy Istbánné71
30.

254.

Molnár László7
----------
Általános iskola
Sashalmi Tanoda Általános Iskola

1163 Budapest XVI. kerület Metró utca 3-7.

Hasznosi Tamásné70
30.

255.

Gábor Emil7
----------
Általános iskola
Biatorbágyi Általános Iskola

2051 Biatorbágy Szentháromság tér 6.

Seregi Lilla
Marx Árpád
70
30.

256.

Petró Lukács8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Gödöllői Török Ignác Gimnázium

2100 Gödöllő Petőfi Sándor utca 12-14.

Thuróczy Erzsébet70
30.

257.

Kiss Gréta8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium

4025 Debrecen Hatvan utca 44.

Türk Zsuzsanna70
30.

258.

Tornyi Marcell8
----------
Általános iskola
Áldás Utcai Általános Iskola

1025 Budapest II. kerület Áldás utca 1.

Rudolf Tamásné70
30.

259.

Feiler Ákos8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

Bülgözdi László70
30.

260.

Rácz Dániel8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Miskolci Herman Ottó Gimnázium

3525 Miskolc Tizeshonvéd utca 21.

Takács Zoltán70
30.

261.

Rákosi Levente8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Óbudai Árpád Gimnázium

1034 Budapest III. kerület Nagyszombat utca 19.

Czinki József70
30.

262.

Gyenge Balázs8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Újpesti Babits Mihály Gimnázium

1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

Dr. Kövesdi István70
30.

263.

Czachesz Áron8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

1024 Budapest II. kerület Keleti Károly utca 37.

Bíróné Rákóczi Márta70
30.

264.

Zsiros Máté8
----------
Általános iskola
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola

2700 Cegléd Eötvös tér 8.

Kósa Tamás70
30.

265.

Fekets Anna8
----------
Általános iskola
Vaszary János Általános Iskola

2890 Tata Országgyűlés tér 4.

Avramcsevné Hegedűs Ildikó70
31.

266.

Szabolcs Mátyás8
----------
Általános iskola
Terézvárosi Magyar-Angol, Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola

1065 Budapest VI. kerület Pethő Sándor utca 4.

Hajdara Edit69
31.

267.

Szilágyi István Bence8
----------
Általános iskola
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola

1237 Budapest XXIII. kerület Nyír utca 22.

Szabó Sándor69
31.

268.

Berczi Róza8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kempelen Farkas Gimnázium

1223 Budapest XXII. kerület Közgazdász utca 9-11.

Dezamicsné Babich Gertrud69
31.

269.

Földi Márk Balázs8
----------
Általános iskola
Savio Szent Domonkos Katolikus Általános Iskola és Óvoda

5600 Békéscsaba Szarvasi út 31.

Caimacan Octavian Mircea69
31.

270.

Sipos Sándor Henrik8
----------
Általános iskola
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet

7624 Pécs Tiborc utca 28/1.

Laurinyecz Tünde69
31.

271.

Szabó Bence8
----------
Általános iskola
Kecskeméti Református Általános Iskola

6000 Kecskemét Szabadság tér 7.

Gyömbér Csaba69
31.

272.

Sándor Vince8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.

Somogyi Anikó69
31.

273.

Vozár Petra Anna8
----------
Általános iskola
Gerlai Általános Iskola

5623 Békéscsaba Csabai út 1.

Kis Sándor69
31.

274.

Herger Ádám8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium

7621 Pécs Mária utca 2-4.

Szépné Polgár Nóra69
31.

275.

Kis Hunor8
----------
Általános iskola
Albertfalvi Don Bosco Katolikus Általános Iskola és Óvoda

1116 Budapest XI. kerület Albertfalva utca 9-13.

Vrághalmy Balázsné69
31.

276.

Monostori Anna7
----------
Gimnázium 8 osztályos
Miskolci Herman Ottó Gimnázium

3525 Miskolc Tizeshonvéd utca 21.

Pilz Olivér
Takács Zoltán
69
31.

277.

Gulyás Gréta8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Kecskeméti Katona József Gimnázium

6000 Kecskemét Dózsa György út 3.

Szalai Péter69
31.

278.

Kurdi Zsombor8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Kecskeméti Katona József Gimnázium

6000 Kecskemét Dózsa György út 3.

Szalai Péter69
31.

279.

Rusvai Zoltán8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Lehel Vezér Gimnázium

5100 Jászberény Szentháromság tér 1.

Magyar Géza69
31.

280.

Virághalmy Ferenc8
----------
Általános iskola
Albertfalvi Don Bosco Katolikus Általános Iskola és Óvoda

1116 Budapest XI. kerület Albertfalva utca 9-13.

Vrághalmy Balázsné69
31.

281.

Szegedi Ágoston7
----------
Általános iskola
Szent József Katolikus Általános Iskola Katholische Grundschule és Szent Rita Katolikus Óvoda

7100 Szekszárd Garay tér 9.

Szegedi Dezső69
31.

282.

Biebel Botond8
----------
Gimnázium 6 osztályos
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium

1053 Budapest V. kerület Papnövelde utca 4-6.

Bogár Eszter69
32.

283.

Kovács Balázs8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium

7400 Kaposvár Kossuth Lajos utca 48.

Kovács Róbert68
32.

284.

Elek Péter8
----------
Általános iskola
Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola

9600 Sárvár Gyöngyös utca 2-4.

Kovács Károly68
32.

285.

Czető Szabolcs8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Friedrich Schiller Gimnázium és Kollégium

2085 Pilisvörösvár Szabadság utca 21.

Berkó György68
32.

286.

Sipos Zsombor8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kempelen Farkas Gimnázium

1223 Budapest XXII. kerület Közgazdász utca 9-11.

dr. Horváth Eszter68
32.

287.

Merekva Gusztáv8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Keszthelyi Vajda János Gimnázium

8360 Keszthely Fő tér 9.

Hegedüs Diána68
32.

288.

Basa Bence8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola

1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 71.

Jäger Csaba68
32.

289.

Gáspár Lehel8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Miskolci Herman Ottó Gimnázium

3525 Miskolc Tizeshonvéd utca 21.

Takács Zoltán68
32.

290.

Sajtos Zsombor Levente7
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola

4400 Nyíregyháza Ungvár sétány 19.

Szaplonczay Mihályné68
32.

291.

Stock Balázs8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola

4400 Nyíregyháza Ungvár sétány 19.

Leitner Lászlóné68
32.

292.

Barosi Mihály 8
----------
Általános iskola
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola

2051 Biatorbágy Karinthy Frigyes utca 4.

Hutka Krisztina68
32.

293.

Buza Dániel8
----------
Általános iskola
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola

2051 Biatorbágy Karinthy Frigyes utca 4.

Hutka Krisztina68
32.

294.

Hanzel Zsigmond8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

1024 Budapest II. kerület Keleti Károly utca 37.

Bíróné Rákóczi Márta68
32.

295.