ELFT - Általános Iskolai Szakcsoport

XXVIII. Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny

„… minden ismeret még gyönyörűbbé teszi előttünk a világot.”
Öveges József          


Öveges József Fizikaverseny

1. FORDULÓ EREDMÉNYE
2018. FEBRUÁR 06. KEDD
Minden nevezett iskola

BudapestBaranya megyeBács-Kiskun megyeBékés megyeBorsod-Abaúj-Zemplén megyeCsongrád megyeFejér megyeGyőr-Moson-Sopron megyeHajdú-Bihar megyeHeves megyeJász-Nagykun-Szolnok megyeKomárom-Esztergom megyeNógrád megyePest megyeSomogy megyeSzabolcs-Szatmár-Bereg megyeTolna megyeVas megyeVeszprém megyeZala megye
Zala megye



1. FORDULÓ EREDMÉNYE
Sorsz.NévÉvf.
Iskola tip.
ISKOLAFizika / felkészítő tanárPONT
TOVÁBBJUTÓK ( 24 tanuló)
1.Horváth Bendegúz8
----------
Általános iskola
Letenyei Andrássy Gyula Általános Iskola

8868 Letenye Bajcsy-Zsilinszky utca 2.

Horváthné Vlasics Zsuzsanna96
2.Boda Benedek János8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.

Pálovics Róbert94
3.Török Dorka8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.

Pálovics Róbert87
4.Serman Benedek8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.

Pálovics Róbert86
5. Bubics Gergely Dániel8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.

Pálovics Róbert84
5.

6.

Bakonyi Blanka8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Batthyány Lajos Gimnázium

8800 Nagykanizsa Rozgonyi utca 23.

Szalai Gabriella84
6.

7.

Kiss Hunor8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Batthyány Lajos Gimnázium

8800 Nagykanizsa Rozgonyi utca 23.

Szalai Gabriella83
7.

8.

Szente Tamás8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Batthyány Lajos Gimnázium

8800 Nagykanizsa Rozgonyi utca 23.

Szalai Gabriella80
7.

9.

Kiss Gergely8
----------
Általános iskola
Rozgonyi Úti Általános Iskola

8800 Nagykanizsa Rozgonyi utca 25.

Réti Éva80
7.

10.

Kálovics Adél8
----------
Általános iskola
Rozgonyi Úti Általános Iskola

8800 Nagykanizsa Rozgonyi utca 25.

Réti Éva80
8.

11.

Foki Hanna8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.

Pálovics Róbert78
8.

12.

Ferencz Orsolya8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Batthyány Lajos Gimnázium

8800 Nagykanizsa Rozgonyi utca 23.

Szalai Gabriella78
9.

13.

Szalay Réka8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.

Pálovics Róbert77
10.

14.

Pete Zétény Dominik8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.

Pálovics Róbert74
11.

15.

Kondorossy Botond8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Keszthelyi Vajda János Gimnázium

8360 Keszthely Fő tér 9.

Hegedüs Diána73
12.

16.

Merekva Gusztáv8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Keszthelyi Vajda János Gimnázium

8360 Keszthely Fő tér 9.

Hegedüs Diána68
13.

17.

Etler Soma8
----------
Általános iskola
Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola

8800 Nagykanizsa Csokonai utca 1.

Sárdi Zoltán67
14.

18.

Horváth Tamás8
----------
Általános iskola
Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola

8800 Nagykanizsa Csokonai utca 1.

Sárdi Zoltán66
15.

19.

Simon Dániel8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.

Pálovics Róbert65
16.

20.

Deák Eszter Nóra8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.

Pálovics Róbert64
17.

21.

Fébert Tamás8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.

Pálovics Róbert63
18.

22.

Klumzer István8
----------
Általános iskola
Egry József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

8360 Keszthely Vásár tér 10.

Vida Miklós61
19.

23.

Molnár Botond8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Batthyány Lajos Gimnázium

8800 Nagykanizsa Rozgonyi utca 23.

Szalai Gabriella55
20.

24.

Lukácsi Kolos8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Batthyány Lajos Gimnázium

8800 Nagykanizsa Rozgonyi utca 23.

Szalai Gabriella54
NEM JUTOTTAK TOVÁBB
21.

25.

Végh Valentin8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.

Pálovics Róbert49
22.

26.

Zadravecz Máté8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Batthyány Lajos Gimnázium

8800 Nagykanizsa Rozgonyi utca 23.

Szalai Gabriella36
22.

27.

Horváth Ákos8
----------
Általános iskola
Rozgonyi Úti Általános Iskola

8800 Nagykanizsa Rozgonyi utca 25.

Réti Éva36


NEM ÍRT VAGY NEM RÖGZÍTETTEK PONTSZÁMOT :(
Sorsz.NévÉvf.
Iskola tip.
ISKOLAFizika / felkészítő tanár
1.Biró Attila8
----------
Általános iskola
Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

8900 Zalaegerszeg Kisfaludy utca 2.

Bicsák Ágota
2.Czupók Fruzsina8
----------
Általános iskola
Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

8900 Zalaegerszeg Kisfaludy utca 2.

Bicsák Ágota
3.Németh Sára8
----------
Általános iskola
Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

8900 Zalaegerszeg Kisfaludy utca 2.

Bicsák Ágota