ELFT - Általános Iskolai Szakcsoport

XXVIII. Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny

„… minden ismeret még gyönyörűbbé teszi előttünk a világot.”
Öveges József          


Öveges József Fizikaverseny


2. FORDULÓN INDULÓK
FONTOS:

Csak az a tanuló indulhat a 2. fordulón, aki továbbjutott!
Tanuló csere nem lehetséges!

VERSENY HELYSZÍNE SZERINTTANULÓ HELYE SZERINT

Békéscsaba
  • Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium

  • Budapest II. kerület
  • Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

  • Budapest III. kerület
  • Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

  • Budapest IV. kerület
  • Újpesti Babits Mihály Gimnázium

  • Budapest VIII. kerület
  • Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

  • Budapest XI. kerület
  • Újbudai Petőfi Sándor Általános Iskola

  • Debrecen
  • Ibolya Utcai Általános Iskola

  • Eger
  • Egri Balassi Bálint Általános Iskola

  • Győr
  • Révai Miklós Gimnázium és Kollégium

  • Kaposvár
  • Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium

  • Kecskemét
  • Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

  • Miskolc
  • Miskolci Herman Ottó Gimnázium

  • Nyíregyháza
  • Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola

  • Pécs
  • Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet

  • Salgótarján
  • Salgótarjáni Általános Iskola Kodály Zoltán Tagiskolája

  • Szeged
  • Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája

  • Székesfehérvár
  • Székesfehérvári Széna Téri Általános Iskola

  • Szekszárd
  • Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola

  • Szigetszentmiklós
  • Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

  • Szolnok
  • Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

  • Szombathely
  • ELTE Savaria Egyetemi Központ (ELTE-SEK) Fizika Tanszék

  • Tata
  • Kőkúti Általános Iskola

  • Veszprém
  • Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • Zalaegerszeg
  • Petőfi Sándor és Dózsa György Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
    Dózsa György Tagiskolája
  • Minden induló tanuló

    BudapestBaranya megyeBács-Kiskun megyeBékés megyeBorsod-Abaúj-Zemplén megyeCsongrád megyeFejér megyeGyőr-Moson-Sopron megyeHajdú-Bihar megyeHeves megyeJász-Nagykun-Szolnok megyeKomárom-Esztergom megyeNógrád megyePest megyeSomogy megyeSzabolcs-Szatmár-Bereg megyeTolna megyeVas megyeVeszprém megyeZala megye

    Minden induló tanuló



    2. FORDULÓRA BEJUTOTT TANULÓK
    Sorsz.NévÉvf.
    Iskola tip.
    ISKOLAFizika / felkészítő tanárPONT2. forduló
    HELYSZINE
    TOVÁBBJUTÓK ( 495 tanuló)
    1.Szabó Máté8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

    Pest megye

    2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

    Bülgözdi László99
    2.Marsi Ádám8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

    Pest megye

    2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

    Bülgözdi László98
    3.Misák Dóra8
    ----------
    Általános iskola
    Gersekaráti Általános Iskola

    Vas megye

    9813 Gersekarát Honvéd utca 16.

    Bata László97
    4.Horváth Bendegúz8
    ----------
    Általános iskola
    Letenyei Andrássy Gyula Általános Iskola

    Zala megye

    8868 Letenye Bajcsy-Zsilinszky utca 2.

    Horváthné Vlasics Zsuzsanna96
    5.Fodor Attila8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

    Pest megye

    2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

    Bülgözdi László95
    5.

    6.

    Kovács Balázs Csaba8
    ----------
    Általános iskola
    Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola

    Heves megye

    3000 Hatvan Kossuth tér 1.

    Kádár Emese95
    5.

    7.

    Ludányi Barnabás8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

    Pest megye

    2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

    Bülgözdi László95
    5.

    8.

    Molnár Péter8
    ----------
    Általános iskola
    Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

    Hajdú-Bihar megye

    4029 Debrecen Csengő utca 4.

    Nemoda József95
    6.

    9.

    Boda Benedek János8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

    Zala megye

    8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.

    Pálovics Róbert94
    6.

    10.

    Egyházi Hanna8
    ----------
    Általános iskola
    Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola

    Heves megye

    3000 Hatvan Kossuth tér 1.

    Kádár Emese94
    6.

    11.

    Radvánszki Ferenc8
    ----------
    Általános iskola
    Áldás Utcai Általános Iskola

    Budapest

    1025 Budapest II. kerület Áldás utca 1.

    Rudolf Tamásné94
    6.

    12.

    Szepesi Dorina8
    ----------
    Általános iskola
    Szentesi Koszta József Általános Iskola

    Csongrád megye

    6600 Szentes Köztársaság utca 6.

    Geráné Révész Gabriella94
    6.

    13.

    Szőke-Brandt Áron8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Piarista Gimnázium

    Budapest

    1052 Budapest V. kerület Piarista utca 1.

    Chikán Éva94
    6.

    14.

    Tallér Máté8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Bajai III. Béla Gimnázium

    Bács-Kiskun megye

    6500 Baja Szent Imre tér 5.

    Lakner Attila94
    6.

    15.

    Tislér Levente Norbert8
    ----------
    Általános iskola
    Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

    Veszprém megye

    8200 Veszprém Budapest utca 11.

    Mészöly János94
    6.

    16.

    Turányi Vilmos8
    ----------
    Általános iskola
    Siófoki Beszédes József Általános Iskola

    Somogy megye

    8600 Siófok Szépvölgyi utca 2.

    Dr. Varga Zoltán94
    7.

    17.

    Elekes Marcell Zoltán8
    ----------
    Általános iskola
    Gersekaráti Általános Iskola

    Vas megye

    9813 Gersekarát Honvéd utca 16.

    Bata László93
    7.

    18.

    Jánosik Máté8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Révai Miklós Gimnázium és Kollégium

    Gyõr-Moson-Sopron megye

    9021 Győr Jókai út 21.

    Bognár Gergely93
    7.

    19.

    Kovács Brigitta8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

    Budapest

    1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

    Csefkó Zoltán93
    7.

    20.

    Szépvölgyi Gergely8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

    Budapest

    1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

    Erdősi Katalin
    Rakovszky Andoras
    93
    7.

    21.

    Varga Péter8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium

    Hajdú-Bihar megye

    4220 Hajdúböszörmény Bocskai István tér 12.

    Németi Edit93
    8.

    22.

    Bertalan Dániel8
    ----------
    Általános iskola
    Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

    Veszprém megye

    8200 Veszprém Iskola utca 6.

    Hartmann-né Nagy Éva92
    8.

    23.

    Blázsik Árpád8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

    Budapest

    1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

    Erdősi Katalin
    Rakovszky Andoras
    92
    8.

    24.

    Dékány Csaba8
    ----------
    Általános iskola
    Győri Gárdonyi Géza Általános Iskola

    Gyõr-Moson-Sopron megye

    9024 Győr Baross Gábor út 49.

    Nagy Pál92
    8.

    25.

    Gergely Csongor8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

    Budapest

    1024 Budapest II. kerület Keleti Károly utca 37.

    Bíróné Rákóczi Márta92
    9.

    26.

    Fodor Dávid8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

    Pest megye

    2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

    Bülgözdi László91
    9.

    27.

    Györök Ákos8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

    Pest megye

    2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

    Bülgözdi László91
    9.

    28.

    Molnár Anna8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola

    Budapest

    1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 71.

    Jäger Csaba91
    9.

    29.

    Németh Eszter8
    ----------
    Általános iskola
    Kodály Zoltán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

    Komárom-Esztergom megye

    2800 Tatabánya Kodály Zoltán tér 1.

    Forgácsné Lengyel Júlia91
    9.

    30.

    Osváth Klára8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

    Budapest

    1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

    Horváth Norbert91
    9.

    31.

    Papp György Szabolcs8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Újpesti Babits Mihály Gimnázium

    Budapest

    1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

    Marton Sándor91
    9.

    32.

    Szathmári Gergely Márton8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Miskolci Herman Ottó Gimnázium

    Borsod-Abaúj-Zemplén megye

    3525 Miskolc Tizeshonvéd utca 21.

    Takács Zoltán91
    9.

    33.

    Török Attila8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola

    Tolna megye

    7150 Bonyhád Kossuth utca 4.

    Wiandt Péter91
    10.

    34.

    Barczikay Ákos8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

    Budapest

    1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

    Erdősi Katalin
    Rakovszky Andoras
    90
    10.

    35.

    Fekete Richárd8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium

    Hajdú-Bihar megye

    4025 Debrecen Hatvan utca 44.

    Türk Zsuzsanna90
    10.

    36.

    Kecskés Koppány8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Budapest XVI. Kerületi Szerb Antal Gimnázium

    Budapest

    1164 Budapest XVI. kerület Batthyány Ilona utca 12.

    Orha Zoltán90
    10.

    37.

    Koszta Benedek8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

    Csongrád megye

    6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.

    Somogyi Anikó90
    10.

    38.

    Kun Timon8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

    Budapest

    1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

    Erdősi Katalin90
    10.

    39.

    Sipos Teodor8
    ----------
    Általános iskola
    Szentesi Koszta József Általános Iskola

    Csongrád megye

    6600 Szentes Köztársaság utca 6.

    Geráné Révész Gabriella90
    10.

    40.

    Stingli József8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Dunaföldvári-Bölcskei Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Gimnázium
  • Dunaföldvári-Bölcskei Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Gimnázium MAGYAR LÁSZLÓ GIMNÁZIUMA

    Tolna megye

    7020 Dunaföldvár Templom utca 9.

  • Bartalosné Agócs Irén90
    10.

    41.

    Tárkányi András8
    ----------
    Általános iskola
    Huzella Tivadar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

    Pest megye

    2131 Göd Petőfi Sándor utca 48.

    Horváth Sándor90
    11.

    42.

    Holczer Ákos8
    ----------
    Általános iskola
    Pécsi Jókai Mór Általános Iskola

    Baranya megye

    7622 Pécs Jókai Mór utca 49.

    Veldi Beáta89
    11.

    43.

    Ruzsin Alexander Péter8
    ----------
    Általános iskola
    Paragvári Utcai Általános Iskola

    Vas megye

    9700 Szombathely Paragvári utca 2-4.

    Ágoston Mária89
    11.

    44.

    Toronyi András8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

    Budapest

    1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

    Horváth Norbert89
    12.

    45.

    Bakacsi András8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium

    Budapest

    1173 Budapest XVII. kerület Pesti út 84.

    Nagy Anikó88
    12.

    46.

    Bányai Kristóf8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Miskolci Herman Ottó Gimnázium

    Borsod-Abaúj-Zemplén megye

    3525 Miskolc Tizeshonvéd utca 21.

    Takács Zoltán88
    12.

    47.

    Borsos Krisztián8
    ----------
    Általános iskola
    Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

    Somogy megye

    8621 Zamárdi Fő utca 115.

    Simon Alice88
    12.

    48.

    Csordás Kevin8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Bajai III. Béla Gimnázium

    Bács-Kiskun megye

    6500 Baja Szent Imre tér 5.

    Lakner Attila88
    12.

    49.

    Gaál Barnabás8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium

    Gyõr-Moson-Sopron megye

    9025 Győr Péterfy S. utca 2.

    Ágoston Tünde88
    12.

    50.

    Horváth Emese Dorka8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola

    Budapest

    1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 71.

    Jäger Csaba88
    12.

    51.

    Kertész Bence8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Révai Miklós Gimnázium és Kollégium

    Gyõr-Moson-Sopron megye

    9021 Győr Jókai út 21.

    Bognár Gergely88
    12.

    52.

    Mátéfy Ádám8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium

    Budapest

    1174 Budapest XVII. kerület Széchenyi utca 1-7.

    Komáromi Annamária88
    13.

    53.

    Blaskovits Bence8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

    Pest megye

    2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

    Bülgözdi László87
    13.

    54.

    Horváth Ákos8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Kempelen Farkas Gimnázium

    Budapest

    1223 Budapest XXII. kerület Közgazdász utca 9-11.

    dr. Horváth Eszter87
    13.

    55.

    Nagy Levente8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium

    Hajdú-Bihar megye

    4025 Debrecen Hatvan utca 44.

    Türk Zsuzsanna87
    13.

    56.

    Páhán Anita8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Kempelen Farkas Gimnázium

    Budapest

    1223 Budapest XXII. kerület Közgazdász utca 9-11.

    dr. Horváth Eszter87
    13.

    57.

    Sajósi Benedek8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium

    Budapest

    1053 Budapest V. kerület Papnövelde utca 4-6.

    Bogár Eszter87
    13.

    58.

    Sándor Zalán8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium

    Budapest

    1043 Budapest IV. kerület Tanoda tér 1.

    Hangáné Csuhaj Katalin87
    13.

    59.

    Török Dorka8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

    Zala megye

    8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.

    Pálovics Róbert87
    14.

    60.

    Birovecz Bátor Péter8
    ----------
    Általános iskola
    Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola

    Budapest

    1107 Budapest X. kerület Száva utca 1.

    Réthelyi Judit86
    14.

    61.

    Czene Zsombor8
    ----------
    Általános iskola
    Szegő Gábor Általános Iskola

    Jász-Nagykun-Szolnok megye

    5000 Szolnok Templom út 6.

    Császárné Tóth Ildikó86
    14.

    62.

    Erdei Zsófia8
    ----------
    Általános iskola
    Ibolya Utcai Általános Iskola

    Hajdú-Bihar megye

    4027 Debrecen Ibolya utca 3.

    dr. Pásztorné Simon Erzsébet Rózsa86
    14.

    63.

    Fekets Virág8
    ----------
    Általános iskola
    Vaszary János Általános Iskola

    Komárom-Esztergom megye

    2890 Tata Országgyűlés tér 4.

    Avramcsevné Hegedűs Ildikó86
    14.

    64.

    Gecse Lilla8
    ----------
    Általános iskola
    Kántor Mihály Általános Iskola

    Borsod-Abaúj-Zemplén megye

    3973 Cigánd Iskola utca 8.

    Punyiné Kandrács Erzsébet86
    14.

    65.

    Juhász Márk8
    ----------
    Általános iskola
    Kecskeméti Református Általános Iskola

    Bács-Kiskun megye

    6000 Kecskemét Szabadság tér 7.

    Gyömbér Csaba86
    14.

    66.

    Mező Panna8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

    Pest megye

    2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

    Bülgözdi László86
    14.

    67.

    Mihalik Bálint Olivér8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

    Bács-Kiskun megye

    6000 Kecskemét Nyíri út 11.

    Bakk János86
    14.

    68.

    Oravecz Álmos Bálint8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola

    Budapest

    1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 71.

    Jäger Csaba86
    14.

    69.

    Serman Benedek8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

    Zala megye

    8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.

    Pálovics Róbert86
    14.

    70.

    Udvarhelyi Péter Gábor8
    ----------
    Általános iskola
    Kiszombori Dózsa György Általános Iskola

    Csongrád megye

    6775 Kiszombor Óbébai utca 6.

    Pásztor Attila86
    15.

    71.

    Albert Ákos8
    ----------
    Általános iskola
    Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet

    Baranya megye

    7624 Pécs Tiborc utca 28/1.

    Laurinyecz Tünde85
    15.

    72.

    Csuka Balázs8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

    Budapest

    1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

    Horváth Norbert85
    15.

    73.

    Dóra Márton8
    ----------
    Általános iskola
    Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola

    Budapest

    1122 Budapest XII. kerület Csaba utca 16.c

    Hajdu Hajnal85
    15.

    74.

    Nagy Tamás8
    ----------
    Általános iskola
    Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola

    Békés megye

    5900 Orosháza Vörösmarty utca 4

    Tompa Lajos85
    15.

    75.

    Narozsnyi István8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium

    Budapest

    1146 Budapest XIV. kerület Ajtósi Dürer sor 15.

    Szatmáry-Bajkó Ildikó85
    15.

    76.

    Polgár Sándor8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola

    Budapest

    1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 71.

    Jäger Csaba85
    15.

    77.

    Rácz Tamás8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

    Budapest

    1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

    Horváth Norbert85
    15.

    78.

    Skrabák Boglárka8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Kempelen Farkas Gimnázium

    Budapest

    1223 Budapest XXII. kerület Közgazdász utca 9-11.

    dr. Horváth Eszter85
    15.

    79.

    Szabó Bálint8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Budapest XVI. Kerületi Szerb Antal Gimnázium

    Budapest

    1164 Budapest XVI. kerület Batthyány Ilona utca 12.

    Orha Zoltán85
    16.

    80.

    Bubics Gergely Dániel8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

    Zala megye

    8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.

    Pálovics Róbert84
    16.

    81.

    Bakonyi Blanka8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Batthyány Lajos Gimnázium

    Zala megye

    8800 Nagykanizsa Rozgonyi utca 23.

    Szalai Gabriella84
    16.

    82.

    Budaházy Béla8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

    Pest megye

    2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

    Bülgözdi László84
    16.

    83.

    Cseh András8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Gödöllői Török Ignác Gimnázium

    Pest megye

    2100 Gödöllő Petőfi Sándor utca 12-14.

    Thuróczy Erzsébet84
    16.

    84.

    Csiszár Bence László8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium

    Hajdú-Bihar megye

    4025 Debrecen Hatvan utca 44.

    Türk Zsuzsanna84
    16.

    85.

    Kenyeres Áron8
    ----------
    Általános iskola
    Kiszombori Dózsa György Általános Iskola

    Csongrád megye

    6775 Kiszombor Óbébai utca 6.

    Pásztor Attila84
    16.

    86.

    Kis Sándor8
    ----------
    Általános iskola
    Gerlai Általános Iskola

    Békés megye

    5623 Békéscsaba Csabai út 1.

    Kis Sándor84
    16.

    87.

    Kormány Péter8
    ----------
    Általános iskola
    Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  • Kanizsai Dorottya Általános Iskola

    Baranya megye

    7800 Siklós Gyűdi út 2.

  • Rittingerné Géczi Andrea84
    16.

    88.

    Leiti Márk8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

    Hajdú-Bihar megye

    4029 Debrecen Csengő utca 4.

    Dr. Farkas Oszkár84
    16.

    89.

    Makrai-Kis Balázs8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

    Budapest

    1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

    Rakovszky Andoras84
    16.

    90.

    Moré Áron8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium

    Pest megye

    2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10.

    Horváth Henrietta84
    16.

    91.

    Parrott Gábor8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium

    Hajdú-Bihar megye

    4220 Hajdúböszörmény Bocskai István tér 12.

    Németi Edit84
    16.

    92.

    Potoniec Vencel8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

    Pest megye

    2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

    Bülgözdi László84
    16.

    93.

    Ruszthi Kolos8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

    Hajdú-Bihar megye

    4029 Debrecen Csengő utca 4.

    Dr. Kirsch Éva
    Dr. Farkas Oszkár
    84
    16.

    94.

    Strenner Dávid8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

    Budapest

    1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

    Erdősi Katalin84
    16.

    95.

    Tóth Ádám8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

    Pest megye

    2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

    Bülgözdi László84
    16.

    96.

    Veréb Dávid Kristóf8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

    Pest megye

    2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

    Bülgözdi László84
    16.

    97.

    Veres Ádám8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

    Budapest

    1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

    Horváth Norbert84
    17.

    98.

    Aranyisi Pál8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Ciszterci Szent István Gimnázium

    Fejér megye

    8000 Székesfehérvár Jókai utca 20.

    Rideg Gabriella83
    17.

    99.

    Kiss Hunor8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Batthyány Lajos Gimnázium

    Zala megye

    8800 Nagykanizsa Rozgonyi utca 23.

    Szalai Gabriella83
    17.

    100.

    Koch Balázs8
    ----------
    Általános iskola
    Kőkúti Általános Iskola

    Komárom-Esztergom megye

    2890 Tata Kőkút köz 2.

    Czink Erzsébet83
    17.

    101.

    Ludván Bálint8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Révai Miklós Gimnázium és Kollégium

    Gyõr-Moson-Sopron megye

    9021 Győr Jókai út 21.

    Bognár Gergely83
    17.

    102.

    Pesti Patrik8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

    Vas megye

    9700 Szombathely Bolyai János utca 11.

    Szilágyi Balázs83
    17.

    103.

    Sebestyén Pál8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

    Budapest

    1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

    Horváth Norbert83
    17.

    104.

    Soczó Bálint8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium

    Pest megye

    2030 Érd Széchenyi tér 1.

    Csatlós Mária83
    17.

    105.

    Szaniszló Máté Zsolt8
    ----------
    Általános iskola
    Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

    Jász-Nagykun-Szolnok megye

    5008 Szolnok Simon Ferenc út 47.

    Baráth Béla83
    18.

    106.

    Farkas Grgő8
    ----------
    Általános iskola
    Szigetcsépi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

    Pest megye

    2317 Szigetcsép Szabadság utca 1-3.

    Korom Ilona82
    18.

    107.

    Hegedűs András8
    ----------
    Általános iskola
    Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája

    Csongrád megye

    6725 Szeged Boldogasszony sugárút 8.

    Horváthné Fazekas Erika82
    18.

    108.

    Homoki Gergely8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

    Budapest

    1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

    Csefkó Zoltán82
    18.

    109.

    Hüber Adél8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium

    Somogy megye

    7400 Kaposvár Kossuth Lajos utca 48.

    Kovács Róbert82
    18.

    110.

    Kondorosi Panna8
    ----------
    Általános iskola
    Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

    Hajdú-Bihar megye

    4029 Debrecen Csengő utca 4.

    Nemoda József82
    18.

    111.

    Kovács András8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

    Hajdú-Bihar megye

    4029 Debrecen Csengő utca 4.

    Dr. Kirsch Éva
    Dr. Farkas Oszkár
    82
    18.

    112.

    Lemaitre Lucien8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Németh László Gimnázium, Általános Iskola

    Csongrád megye

    6800 Hódmezővásárhely Németh László utca 16.

    Simon Tibor82
    18.

    113.

    Nagy Léna8
    ----------
    Általános iskola
    Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

    Hajdú-Bihar megye

    4029 Debrecen Csengő utca 4.

    Nemoda József82
    18.

    114.

    Szabó Milán Bogdán8
    ----------
    Általános iskola
    Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola

    Budapest

    1107 Budapest X. kerület Száva utca 1.

    Réthelyi Judit82
    18.

    115.

    Tóth Merse8
    ----------
    Általános iskola
    Liszt Ferenc Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

    Baranya megye

    7695 Mecseknádasd Liszt Ferenc utca 75/1.

    Schwarcz Jánosné82
    18.

    116.

    Viczián András8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

    Budapest

    1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

    Horváth Norbert82
    18.

    117.

    Vincze Réka8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium

    Somogy megye

    7400 Kaposvár Kossuth Lajos utca 48.

    Kovács Róbert82
    18.

    118.

    Yokota Adan8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Gödöllői Török Ignác Gimnázium

    Pest megye

    2100 Gödöllő Petőfi Sándor utca 12-14.

    Thuróczy Erzsébet82
    19.

    119.

    Bilszky Márk8
    ----------
    Általános iskola
    Vaszary János Általános Iskola

    Komárom-Esztergom megye

    2890 Tata Országgyűlés tér 4.

    Avramcsevné Hegedűs Ildikó81
    19.

    120.

    Dobre Zsombor8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma

    Hajdú-Bihar megye

    4024 Debrecen Kossuth utca 35.

    Tófalusi Péter
    Mészáros Erzsébet
    81
    19.

    121.

    Flódung Áron8
    ----------
    Általános iskola
    Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet

    Baranya megye

    7624 Pécs Tiborc utca 28/1.

    Laurinyecz Tünde81
    19.

    122.

    Galambos-Landgraf Márton8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Újpesti Babits Mihály Gimnázium

    Budapest

    1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

    Marton Sándor81
    19.

    123.

    Jáger Tekla8
    ----------
    Általános iskola
    Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola

    Bács-Kiskun megye

    6400 Kiskunhalas Fazekas Mihály utca 1.

    Nagy-Czirok Lászlóné81
    19.

    124.

    Kónya András8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium

    Pest megye

    2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10.

    Horváth Henrietta81
    19.

    125.

    Miterli János8
    ----------
    Általános iskola
    Hajdúdorogi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

    Hajdú-Bihar megye

    4087 Hajdúdorog Tokaji út 5.

    Körtefái Istvánné Pocsai Gizella81
    19.

    126.

    Pintér Eszter8
    ----------
    Általános iskola
    Paragvári Utcai Általános Iskola

    Vas megye

    9700 Szombathely Paragvári utca 2-4.

    Ágoston Mária81
    19.

    127.

    Simon Tamás8
    ----------
    Általános iskola
    Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola

    Bács-Kiskun megye

    6100 Kiskunfélegyháza Dózsa György utca 26-32.

    Kurucz Orsolya81
    19.

    128.

    Wiegandt Márk Péter8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Óbudai Árpád Gimnázium

    Budapest

    1034 Budapest III. kerület Nagyszombat utca 19.

    Czinki József81
    20.

    129.

    Agócs Olivér8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola

    Tolna megye

    7150 Bonyhád Kossuth utca 4.

    Wiandt Péter80
    20.

    130.

    Andrási Bálint8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Újpesti Babits Mihály Gimnázium

    Budapest

    1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

    Marton Sándor80
    20.

    131.

    Bedynski Zsófia8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium

    Pest megye

    2040 Budaörs Szabadság út 162.

    Süket Erzsébet80
    20.

    132.

    Csuvár Ákos8
    ----------
    Általános iskola
    Tüköry Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

    Békés megye

    5516 Körösladány Wenckheim Béla utca 6/4.

    Veress Erzsébet80
    20.

    133.

    Herzberg Gábor8
    ----------
    Általános iskola
    Szigetcsépi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

    Pest megye

    2317 Szigetcsép Szabadság utca 1-3.

    Korom Ilona
    Korom Ilona
    80
    20.

    134.

    Kalla Gábor8
    ----------
    Általános iskola
    Pécsi Jókai Mór Általános Iskola

    Baranya megye

    7622 Pécs Jókai Mór utca 49.

    Veldi Beáta80
    20.

    135.

    Kálovics Adél8
    ----------
    Általános iskola
    Rozgonyi Úti Általános Iskola

    Zala megye

    8800 Nagykanizsa Rozgonyi utca 25.

    Réti Éva80
    20.

    136.

    Kiss Ábel7
    ----------
    Általános iskola
    Szegő Gábor Általános Iskola

    Jász-Nagykun-Szolnok megye

    5000 Szolnok Templom út 6.

    Császárné Tóth Ildikó80
    20.

    137.

    Kiss Gergely8
    ----------
    Általános iskola
    Rozgonyi Úti Általános Iskola

    Zala megye

    8800 Nagykanizsa Rozgonyi utca 25.

    Réti Éva80
    20.

    138.

    Koleszár Domonkos8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Miskolci Herman Ottó Gimnázium

    Borsod-Abaúj-Zemplén megye

    3525 Miskolc Tizeshonvéd utca 21.

    Takács Zoltán80
    20.

    139.

    Mátyás Tímea8
    ----------
    Általános iskola
    TAKSONY VEZÉR NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA

    Pest megye

    2335 Taksony Iskola utca 3.

    Kovácsné Gönde Éva80
    20.

    140.

    Nagy Bianka8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

    Budapest

    1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

    Horváth Norbert80
    20.

    141.

    Nagy Kristóf8
    ----------
    Általános iskola
    Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola

    Vas megye

    9900 Körmend Thököly Imre utca 31.

    Kocsis Balázsné80
    20.

    142.

    Sarkadi Sándor István7
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola

    Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

    4400 Nyíregyháza Ungvár sétány 19.

    Szaplonczay Mihályné80
    20.

    143.

    Szente Tamás8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Batthyány Lajos Gimnázium

    Zala megye

    8800 Nagykanizsa Rozgonyi utca 23.

    Szalai Gabriella80
    20.

    144.

    Tóth Ambrus8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

    Budapest

    1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

    Csefkó Zoltán80
    21.

    145.

    Bánhegyi Dóra8
    ----------
    Általános iskola
    Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola

    Veszprém megye

    8300 Tapolca Bárdos Lajos utca 1-5.

    László András79
    21.

    146.

    Crainic Alex8
    ----------
    Általános iskola
    Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája

    Csongrád megye

    6725 Szeged Boldogasszony sugárút 8.

    Lakatos Ferenc79
    21.

    147.

    Ferjancsik Zaránd8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

    Budapest

    1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

    Horváth Norbert79
    21.

    148.

    Györe István8
    ----------
    Általános iskola
    Tamási Áron Általános Iskola és Német Két Tannyelvű Nemzetiségi Gimnázium

    Budapest

    1124 Budapest XII. kerület Mártonhegyi út 34.

    Szebeniné Orsányi Beatrix79
    21.

    149.

    Hermán Flóra8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Paksi Vak Bottyán Gimnázium

    Tolna megye

    7030 Paks Dózsa György út 103.

    Damjanovitsné Eke Violetta79
    21.

    150.

    Irimiás Márk8
    ----------
    Általános iskola
    Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola

    Békés megye

    5900 Orosháza Vörösmarty utca 4

    Tompa Lajos79
    21.

    151.

    Iván Bálint8
    ----------
    Általános iskola
    Budapest XVIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Ének-zenei, Nyelvi Általános Iskola és Gimnázium

    Budapest

    1181 Budapest XVIII. kerület Vörösmarty Mihály utca 64.

    Csörgő Katalin
    Csörgő Katalin
    Molnár Botond
    79
    21.

    152.

    Kertész Balázs8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma

    Hajdú-Bihar megye

    4024 Debrecen Kossuth utca 35.

    Mészáros Erzsébet
    Tófalusi Péter
    79
    21.

    153.

    Kinyó András8
    ----------
    Általános iskola
    Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola

    Csongrád megye

    6722 Szeged Szentháromság utca 2.

    Kormányosné Horváth Ivett79
    21.

    154.

    Németh László Csaba8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium

    Budapest

    1139 Budapest XIII. kerület Röppentyű utca 62.

    Kónyáné Baracsi Beáta79
    21.

    155.

    Palóczi Dániel8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

    Pest megye

    2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

    Bülgözdi László79
    21.

    156.

    Perger Patrik8
    ----------
    Általános iskola
    Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola

    Budapest

    1062 Budapest VI. kerület Bajza utca 49-51.

    Bakosné Sági Gabriella79
    21.

    157.

    Perneki Dóra8
    ----------
    Általános iskola
    Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

    Bács-Kiskun megye

    6000 Kecskemét Katona József tér 14.

    Csaplárné Molnár Zsuzsanna79
    21.

    158.

    Pósfai Márton Béla8
    ----------
    Általános iskola
    Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

    Veszprém megye

    8200 Veszprém Budapest utca 11.

    Mészöly János79
    21.

    159.

    Szabó Eszter8
    ----------
    Általános iskola
    Kecskeméti Református Általános Iskola

    Bács-Kiskun megye

    6000 Kecskemét Szabadság tér 7.

    Gyömbér Csaba79
    21.

    160.

    Szigeti Lili8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

    Csongrád megye

    6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.

    Somogyi Anikó79
    21.

    161.

    Terényi Tamás8
    ----------
    Általános iskola
    Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

    Budapest

    1037 Budapest III. kerület Gyógyszergyár utca 22-24.

    Adorján András79
    21.

    162.

    Virág Tamás8
    ----------
    Általános iskola
    Dudás Miklós Görögkatolikus Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

    Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

    4326 Máriapócs Kossuth tér 10.

    Király Judit79
    22.

    163.

    Bártfai Botond7
    ----------
    Általános iskola
    Szegő Gábor Általános Iskola

    Jász-Nagykun-Szolnok megye

    5000 Szolnok Templom út 6.

    Császárné Tóth Ildikó78
    22.

    164.

    Boér Barna8
    ----------
    Általános iskola
    Sashalmi Tanoda Általános Iskola

    Budapest

    1163 Budapest XVI. kerület Metró utca 3-7.

    Hasznosi Tamásné78
    22.

    165.

    Bohoni Csaba8
    ----------
    Általános iskola
    Szent István Római Katolikus Általános Iskola

    Veszprém megye

    8500 Pápa Fő tér 6.

    Tóthné Bóna Márta78
    22.

    166.

    Ferencz Orsolya8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Batthyány Lajos Gimnázium

    Zala megye

    8800 Nagykanizsa Rozgonyi utca 23.

    Szalai Gabriella78
    22.

    167.

    Foki Hanna8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

    Zala megye

    8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.

    Pálovics Róbert78
    22.

    168.

    Gálig Gergő8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Újpesti Babits Mihály Gimnázium

    Budapest

    1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

    Marton Sándor78
    22.

    169.

    Horváth Emese8
    ----------
    Általános iskola
    Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium

    Nógrád megye

    3170 Szécsény Magyar út 13-15.

    Ráczné Rankasz Zsuzsanna78
    22.

    170.

    Kalocsai Zoltán8
    ----------
    Általános iskola
    Nyitra Utcai Általános Iskola

    Vas megye

    9700 Szombathely Nyitra utca 15.

    Kecskés Bertalan78
    22.

    171.

    Kovács Márton András8
    ----------
    Általános iskola
    Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola

    Budapest

    1046 Budapest IV. kerület Fóti út 66.

    Góbor Krisztina78
    22.

    172.

    Müller Péter8
    ----------
    Általános iskola
    Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet

    Baranya megye

    7624 Pécs Tiborc utca 28/1.

    Laurinyecz Tünde78
    22.

    173.

    Rácz-Szabó Piroska8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

    Budapest

    1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

    Horváth Norbert78
    22.

    174.

    Rahimkulov Margarita8
    ----------
    Általános iskola
    Áldás Utcai Általános Iskola

    Budapest

    1025 Budapest II. kerület Áldás utca 1.

    Rudolf Tamásné78
    22.

    175.

    Répási Sára8
    ----------
    Általános iskola
    Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium

    Pest megye

    2370 Dabas Szent István tér 2.

    Pongor Sándor78
    22.

    176.

    Surányi Balázs8
    ----------
    Általános iskola
    Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája

    Csongrád megye

    6725 Szeged Boldogasszony sugárút 8.

    Horváthné Fazekas Erika78
    22.

    177.

    Szabó Gergő8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Újpesti Babits Mihály Gimnázium

    Budapest

    1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

    Dr. Kövesdi István78
    22.

    178.

    Szabó Péter Levente8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

    Budapest

    1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

    Csefkó Zoltán78
    23.

    179.

    Bencsik Ádám8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

    Budapest

    1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

    Pintér Géza77
    23.

    180.

    Csontos András8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

    Budapest

    1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

    Csefkó Zoltán77
    23.

    181.

    Fodor Márta8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

    Hajdú-Bihar megye

    4029 Debrecen Csengő utca 4.

    Dr. Farkas Oszkár77
    23.

    182.

    Gyarmati Imre8
    ----------
    Általános iskola
    Újbudai Bocskai István Általános Iskola

    Budapest

    1113 Budapest XI. kerület Bocskai út 47-49.

    Merkelné Kompanik Krisztina77
    23.

    183.

    Györffy Attila8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

    Budapest

    1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

    Horváth Norbert77
    23.

    184.

    Kalocsai Boldizsár8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium

    Pest megye

    2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10.

    Horváth Henrietta77
    23.

    185.

    Kardos Levente8
    ----------
    Általános iskola
    Tüköry Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

    Békés megye

    5516 Körösladány Wenckheim Béla utca 6/4.

    Veress Erzsébet77
    23.

    186.

    Kuti Rajmund8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium

    Gyõr-Moson-Sopron megye

    9021 Győr Eötvös tér 1.

    Takács ÍÉva77
    23.

    187.

    Losonczi Dániel8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Újpesti Babits Mihály Gimnázium

    Budapest

    1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

    Dr. Kövesdi István77
    23.

    188.

    Oláh Gábor8
    ----------
    Általános iskola
    Mohács Térségi Általános Iskola

    Baranya megye

    7700 Mohács Széchenyi tér 17.

    Szatmári Imre77
    23.

    189.

    Szalay Réka8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

    Zala megye

    8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.

    Pálovics Róbert77
    23.

    190.

    Tassy Ádám8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

    Csongrád megye

    6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.

    Somogyi Anikó77
    23.

    191.

    Tekes János7
    ----------
    Általános iskola
    Kecskeméti Református Általános Iskola

    Bács-Kiskun megye

    6000 Kecskemét Szabadság tér 7.

    Gyömbér Csaba77
    23.

    192.

    Tóth Nóra8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Kecskeméti Katona József Gimnázium

    Bács-Kiskun megye

    6000 Kecskemét Dózsa György út 3.

    Szalai Péter77
    23.

    193.

    Vargay András8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

    Borsod-Abaúj-Zemplén megye

    3529 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.

    Tóth Tibor77
    23.

    194.

    Veress Szabolcs8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium

    Gyõr-Moson-Sopron megye

    9021 Győr Eötvös tér 1.

    Takács ÍÉva77
    24.

    195.

    Csuta Krisztián8
    ----------
    Általános iskola
    Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

    Veszprém megye

    8200 Veszprém Iskola utca 6.

    Hartmann-né Nagy Éva76
    24.

    196.

    Farkas Péter8
    ----------
    Általános iskola
    Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola

    Bács-Kiskun megye

    6100 Kiskunfélegyháza Dózsa György utca 26-32.

    Kurucz Orsolya76
    24.

    197.

    Fazekas András6
    ----------
    Általános iskola
    Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola

    Pest megye

    2085 Pilisvörösvár Vásár tér 1.

    Nagy István János76
    24.

    198.

    Gál László8
    ----------
    Általános iskola
    Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

    Somogy megye

    8621 Zamárdi Fő utca 115.

    Simon Alice76
    24.

    199.

    Karászi Anita Kira8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium

    Pest megye

    2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10.

    Horváth Henrietta76
    24.

    200.

    Lőrinczi Gergő8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium

    Pest megye

    2700 Cegléd Rákóczi út 46.

    Kozma Sándor76
    24.

    201.

    Nagy Soma8
    ----------
    Általános iskola
    Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola

    Csongrád megye

    6722 Szeged Szentháromság utca 2.

    Kormányosné Horváth Ivett76
    24.

    202.

    Schnábel Martin8
    ----------
    Általános iskola
    Áldás Utcai Általános Iskola

    Budapest

    1025 Budapest II. kerület Áldás utca 1.

    Rudolf Tamásné76
    24.

    203.

    Szabó Benedek8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Újpesti Babits Mihály Gimnázium

    Budapest

    1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

    Marton Sándor76
    24.

    204.

    Szabó Gergő8
    ----------
    Általános iskola
    Szent István Római Katolikus Általános Iskola

    Veszprém megye

    8500 Pápa Fő tér 6.

    Tóthné Bóna Márta76
    24.

    205.

    Szabó Szabina8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium

    Hajdú-Bihar megye

    4025 Debrecen Hatvan utca 44.

    Türk Zsuzsanna76
    24.

    206.

    Vadász Roland8
    ----------
    Általános iskola
    Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola

    Budapest

    1046 Budapest IV. kerület Fóti út 66.

    Góbor Krisztina76
    25.

    207.

    Dócs Dávid Zoltán8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium

    Pest megye

    2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10.

    Horváth Henrietta75
    25.

    208.

    Dömök Jázmin8
    ----------
    Általános iskola
    Kiskunmajsai Arany János Általános Iskola

    Bács-Kiskun megye

    6120 Kiskunmajsa Fő utca 69-71.

    Árvainé Baranyi Ildikó75
    25.

    209.

    Fábián Bernát8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

    Csongrád megye

    6724 Szeged Bálint Sándor utca 14.

    Ladányi Sz. Andrea75
    25.

    210.

    Steinbach György8
    ----------
    Általános iskola
    Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium

    Budapest

    1024 Budapest II. kerület Ady Endre utca 3.

    Vér Zsuzsanna
    Borzák Attila
    75
    25.

    211.

    Török Anna8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

    Csongrád megye

    6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.

    Somogyi Anikó75
    26.

    212.

    Balázs Ádám8
    ----------
    Általános iskola
    Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája

    Csongrád megye

    6725 Szeged Boldogasszony sugárút 8.

    Horváthné Fazekas Erika74
    26.

    213.

    Emri Katalin8
    ----------
    Általános iskola
    Debreceni Hatvani István Általános Iskola

    Hajdú-Bihar megye

    4028 Debrecen Kardos Albert utca 18-24.

    dr. Pásztorné Simon Erzsébet Rózsa74
    26.

    214.

    Kassai Levente8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Újpesti Babits Mihály Gimnázium

    Budapest

    1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

    Marton Sándor74
    26.

    215.

    Marton Zsolt8
    ----------
    Általános iskola
    Árpád-házi Szent Margit Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

    Vas megye

    9730 Kőszeg Várkör utca 34

    Kiskéri Beáta74
    26.

    216.

    Oláh Virág8
    ----------
    Általános iskola
    Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola

    Bács-Kiskun megye

    6300 Kalocsa Jókai Mór utca 1.

    Kapitány Erika74
    26.

    217.

    Pete Zétény Dominik8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

    Zala megye

    8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.

    Pálovics Róbert74
    26.

    218.

    Picciano Alisia8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Óbudai Árpád Gimnázium

    Budapest

    1034 Budapest III. kerület Nagyszombat utca 19.

    Czinki József74
    26.

    219.

    Reviczki Roland8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

    Budapest

    1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

    Erdősi Katalin74
    26.

    220.

    Sasvári Angelika8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium

    Pest megye

    2700 Cegléd Rákóczi út 46.

    Kozma Sándor74
    26.

    221.

    Somlán Gellért8
    ----------
    Általános iskola
    Pécsi Jókai Mór Általános Iskola

    Baranya megye

    7622 Pécs Jókai Mór utca 49.

    Veldi Beáta74
    27.

    222.

    Aszódi Anna8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Kempelen Farkas Gimnázium

    Budapest

    1223 Budapest XXII. kerület Közgazdász utca 9-11.

    Dezamicsné Babich Gertrud73
    27.

    223.

    Bobály Emma8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Újpesti Babits Mihály Gimnázium

    Budapest

    1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

    Marton Sándor73
    27.

    224.

    Csiki-Mara Márton8
    ----------
    Általános iskola
    Újbudai Bocskai István Általános Iskola

    Budapest

    1113 Budapest XI. kerület Bocskai út 47-49.

    Merkelné Kompanik Krisztina73
    27.

    225.

    Flamich Dávid8
    ----------
    Általános iskola
    Váci Petőfi Sándor Általános Iskola

    Pest megye

    2600 Vác Deákvári főtér 5.

    Detréné Kékesi Márta73
    27.

    226.

    Kondorossy Botond8
    ----------
    Gimnázium 6 osztályos
    Keszthelyi Vajda János Gimnázium

    Zala megye

    8360 Keszthely Fő tér 9.

    Hegedüs Diána73
    27.

    227.

    Németh Soma8
    ----------
    Általános iskola
    Paragvári Utcai Általános Iskola

    Vas megye

    9700 Szombathely Paragvári utca 2-4.

    Ágoston Mária73
    27.

    228.

    Sztupkay Bernadett8
    ----------
    Általános iskola
    Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola

    Budapest

    1237 Budapest XXIII. kerület Nyír utca 22.

    Szabó Sándor73
    27.

    229.

    Zsiday Dénes8
    ----------
    Általános iskola
    Budenz József Általános Iskola és Gimnázium

    Budapest

    1021 Budapest II. kerület Budenz József utca 20-22.

    Jeszenszky Éva73
    28.

    230.

    Barosi Viktória8
    ----------
    Általános iskola
    Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola

    Pest megye

    2051 Biatorbágy Karinthy Frigyes utca 4.

    Hutka Krisztina72
    28.

    231.

    Bacsó Bence8
    ----------
    Általános iskola
    Szekszárdi Baka István Általános Iskola

    Tolna megye

    7100 Szekszárd Béri Balogh Ádám utca 89.

    Királyné Szalkai Éva72
    28.

    232.

    Benák Ede8
    ----------
    Általános iskola
    Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola

    Csongrád megye

    6800 Hódmezővásárhely Deák Ferenc utca 4-6.

    Vincze Szabolcs72
    28.

    233.

    Bozsolik Ákos8
    ----------
    Általános iskola
    Bátaszéki Kanizsai Dorottya Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

    Tolna megye

    7140 Bátaszék Budai Nagy Antal utca 11.

    Rácz Erika72
    28.

    234.

    Erdős Gábor8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Miskolci Herman Ottó Gimnázium

    Borsod-Abaúj-Zemplén megye

    3525 Miskolc Tizeshonvéd utca 21.

    Takács Zoltán72
    28.

    235.

    Fülöp Marcell8
    ----------
    Általános iskola
    Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet

    Baranya megye

    7624 Pécs Tiborc utca 28/1.

    Laurinyecz Tünde72
    28.

    236.

    Havasi Marcell Milán7
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Miskolci Herman Ottó Gimnázium

    Borsod-Abaúj-Zemplén megye

    3525 Miskolc Tizeshonvéd utca 21.

    Pilz Olivér
    Takács Zoltán
    72
    28.

    237.

    Horváth Borbála8
    ----------
    Általános iskola
    Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola

    Veszprém megye

    8200 Veszprém Rózsa utca 43/2.

    Mészöly János72
    28.

    238.

    Kecskés Zsófia8
    ----------
    Általános iskola
    Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola

    Bács-Kiskun megye

    6300 Kalocsa Jókai Mór utca 1.

    Kapitány Erika72
    28.

    239.

    Metzger Ábris8
    ----------
    Általános iskola
    Pécsi Jókai Mór Általános Iskola

    Baranya megye

    7622 Pécs Jókai Mór utca 49.

    Veldi Beáta72
    28.

    240.

    Sárvári Borka Luca8
    ----------
    Gimnázium 8 osztályos
    Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium

    Pest megye

    2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10.

    Horváth Henrietta72