Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny a 8. évfolyamos tanulók számára | ||||||||||||||||
Országos döntő időpontja: 2018. május 25-27. | ||||||||||||||||
Országos döntő helyszíne: Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | ||||||||||||||||
Díj | P.sz. | Kód | Tanuló neve |
Tanár neve | Ország megye/főv |
Település | Iskola neve | Ir.sz. | Cím | Teszt 47p |
SZ1 21p |
SZ2 28p |
Tört 17p |
K.el 16p |
M.K. 24p |
Össz 153p. |
Á. I. | 140 | 64 | Radvánszki Ferenc | Rudolf Tamásné | Budapest | Budapest II. kerület | Áldás Utcai Általános Iskola | 1025 | Áldás utca 1. | 38 | 21 | 28 | 15 | 16 | 22 | 140 |
Á. I. | 134 | 18 | Szabó Milán Bogdán | Réthelyi Judit | Budapest | Budapest X. kerület | Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola | 1107 | Száva utca 1. | 36 | 21 | 26 | 14 | 16 | 21 | 134 |
Á. I. | 134 | 33 | Bertalan Dániel | Hartmann-né Nagy Éva | Veszprém | Veszprém | Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | 8200 | Iskola utca 6. | 36 | 21 | 28 | 9 | 16 | 24 | 134 |
G. I. | 134 | 42 | Tóth Ambrus | Csefkó Zoltán | Budapest | Budapest VIII. kerület | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | 1082 | Horváth Mihály tér 8. | 36 | 21 | 28 | 11 | 16 | 22 | 134 |
Á. II. | 133 | 52 | Kovács Balázs Csaba | Kádár Emese | Heves | Hatvan | Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola | 3000 | Kossuth tér 1. | 43 | 17 | 28 | 10 | 11 | 24 | 133 |
G. II. | 132 | 2 | Szőke-Brandt Áron | Chikán Éva | Budapest | Budapest V. kerület | Piarista Gimnázium | 1052 | Piarista utca 1. | 41 | 21 | 28 | 7 | 16 | 19 | 132 |
Á. II. | 129 | 20 | Juhász Márk | Gyömbér Csaba | Bács-Kiskun | Kecskemét | Kecskeméti Református Általános Iskola | 6000 | Szabadság tér 7. | 33 | 21 | 25 | 10 | 16 | 24 | 129 |
G. II. | 129 | 22 | Moré Áron | Horváth Henrietta | Pest | Dunakeszi | Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium | 2120 | Bazsanth Vince utca 10. | 41 | 20 | 27 | 8 | 9 | 24 | 129 |
G. II. | 128 | 59 | Csordás Kevin | Lakner Attila | Bács-Kiskun | Baja | Bajai III. Béla Gimnázium | 6500 | Szent Imre tér 5. | 47 | 11 | 26 | 15 | 5 | 24 | 128 |
Á. II. | 128 | 67 | Kinyó András | Kormányosné Horváth Ivett | Csongrád | Szeged | Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola | 6722 | Szentháromság utca 2. | 40 | 10 | 28 | 15 | 16 | 19 | 128 |
Á. III. | 123 | 21 | Turányi Vilmos | Dr. Varga Zoltán | Somogy | Siófok | Siófoki Beszédes József Általános Iskola | 8600 | Szépvölgyi utca 2. | 44 | 14 | 28 | 8 | 5 | 24 | 123 |
G. III. | 123 | 23 | Kun Timon | Erdősi Katalin | Budapest | Budapest III. kerület | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | 1039 | Csobánka tér 7. | 39 | 21 | 26 | 12 | 16 | 9 | 123 |
G. III. | 123 | 27 | Polgár Sándor | Jäger Csaba | Budapest | Budapest XII. kerület | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | 1122 | Városmajor utca 71. | 34 | 20 | 28 | 6 | 16 | 19 | 123 |
G. III. | 123 | 40 | Molnár Anna | Jäger Csaba | Budapest | Budapest XII. kerület | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | 1122 | Városmajor utca 71. | 34 | 8 | 26 | 15 | 16 | 24 | 123 |
G. III. | 121 | 69 | Narozsnyi István | Szatmáry-Bajkó Ildikó | Budapest | Budapest XIV. kerület | Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium | 1146 | Ajtósi Dürer sor 15. | 38 | 9 | 27 | 15 | 14 | 18 | 121 |
G. III. | 119 | 43 | Koszta Benedek | Somogyi Anikó | Csongrád | Szeged | Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium | 6720 | Tisza Lajos körút 6-8. | 39 | 11 | 28 | 15 | 16 | 10 | 119 |
G. III. | 118 | 70 | Osváth Klára | Horváth Norbert | Budapest | Budapest II. kerület | Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium | 1022 | Lorántffy Zsuzsanna utca 3. | 31 | 9 | 28 | 13 | 16 | 21 | 118 |
G. III. | 117 | 30 | Fekete Richárd | Türk Zsuzsanna | Hajdú-Bihar | Debrecen | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | 4025 | Hatvan utca 44. | 47 | 21 | 15 | 11 | 16 | 7 | 117 |
19 | 116 | 41 | Birovecz Bátor Péter | Réthelyi Judit | Budapest | Budapest X. kerület | Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola | 1107 | Száva utca 1. | 33 | 8 | 26 | 14 | 16 | 19 | 116 |
20 | 116 | 58 | Nyéki Mónika | Almási János | Budapest | Budapest I. kerület | Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium | 1015 | Szabó Ilonka utca 2-4. | 30 | 6 | 28 | 17 | 11 | 24 | 116 |
21 | 116 | 62 | Csuta Krisztián | Hartmann-né Nagy Éva | Veszprém | Veszprém | Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | 8200 | Iskola utca 6. | 35 | 10 | 28 | 8 | 16 | 19 | 116 |
22 | 113 | 9 | Nagy Tamás | Tompa Lajos | Békés | Orosháza | Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola | 5900 | Vörösmarty utca 4 | 33 | 7 | 21 | 15 | 15 | 22 | 113 |
23 | 112 | 12 | Benedek Sára | Pisak-Lukáts Katalin | Románia | Marosvásárhely | Bolyai Farkas Elméleti Líceum | 540064 | Str. Bolyai nr. 3 | 34 | 19 | 28 | 8 | 0 | 23 | 112 |
24 | 111 | 13 | Németh Eszter | Forgácsné Lengyel Júlia | Komárom-Esztergom | Tatabánya | Kodály Zoltán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | 2800 | Kodály Zoltán tér 1. | 30 | 9 | 27 | 14 | 13 | 18 | 111 |
25 | 111 | 38 | Mező Panna | Bülgözdi László | Pest | Szigetszentmiklós | Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium | 2310 | Csokonai utca 6-12. | 36 | 7 | 28 | 12 | 4 | 24 | 111 |
26 | 110 | 8 | Tallér Máté | Lakner Attila | Bács-Kiskun | Baja | Bajai III. Béla Gimnázium | 6500 | Szent Imre tér 5. | 39 | 9 | 22 | 12 | 16 | 12 | 110 |
27 | 110 | 50 | Dékány Csaba | Nagy Pál | Gyor-Moson-Sopron | Győr | Győri Gárdonyi Géza Általános Iskola | 9024 | Baross Gábor út 49. | 44 | 8 | 27 | 14 | 5 | 12 | 110 |
28 | 109 | 26 | Mátéfy Ádám | Komáromi Annamária | Budapest | Budapest XVII. kerület | Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | 1174 | Széchenyi utca 1-7. | 45 | 7 | 28 | 9 | 16 | 4 | 109 |
29 | 105 | 6 | Vadász Roland | Góbor Krisztina | Budapest | Budapest IV. kerület | Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola | 1046 | Fóti út 66. | 30 | 7 | 22 | 8 | 15 | 23 | 105 |
30 | 105 | 49 | Kardos Levente | Veress Erzsébet | Békés | Körösladány | Tüköry Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | 5516 | Wenckheim Béla utca 6/4. | 30 | 8 | 28 | 11 | 14 | 14 | 105 |
31 | 104 | 71 | Gálig Gergő | Marton Sándor | Budapest | Budapest IV. kerület | Újpesti Babits Mihály Gimnázium | 1048 | Tóth Aladár utca 16-20. | 37 | 21 | 25 | 4 | 5 | 12 | 104 |
32 | 101 | 10 | Ruzsin Alexander Péter | Ágoston Mária | Vas | Szombathely | Paragvári Utcai Általános Iskola | 9700 | Paragvári utca 2-4. | 35 | 9 | 25 | 10 | 0 | 22 | 101 |
33 | 101 | 17 | Bilszky Márk | Avramcsevné Hegedűs Ildikó | Komárom-Esztergom | Tata | Vaszary János Általános Iskola | 2890 | Országgyűlés tér 4. | 30 | 7 | 28 | 12 | 0 | 24 | 101 |
34 | 101 | 24 | Jáger Tekla | Nagy-Czirok Lászlóné | Bács-Kiskun | Kiskunhalas | Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola | 6400 | Fazekas Mihály utca 1. | 30 | 7 | 28 | 14 | 11 | 11 | 101 |
35 | 101 | 31 | Perger Patrik | Bakosné Sági Gabriella | Budapest | Budapest VI. kerület | Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola | 1062 | Bajza utca 49-51. | 31 | 7 | 26 | 5 | 16 | 16 | 101 |
36 | 101 | 46 | Nagy Bianka | Horváth Norbert | Budapest | Budapest II. kerület | Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium | 1022 | Lorántffy Zsuzsanna utca 3. | 30 | 5 | 28 | 11 | 15 | 12 | 101 |
37 | 101 | 47 | Viczián András | Horváth Norbert | Budapest | Budapest II. kerület | Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium | 1022 | Lorántffy Zsuzsanna utca 3. | 26 | 21 | 28 | 6 | 0 | 20 | 101 |
38 | 99 | 54 | Szabó Péter Levente | Csefkó Zoltán | Budapest | Budapest VIII. kerület | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | 1082 | Horváth Mihály tér 8. | 39 | 7 | 1 | 14 | 16 | 22 | 99 |
39 | 99 | 56 | Albert Ákos | Laurinyecz Tünde | Baranya | Pécs | Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet | 7624 | Tiborc utca 28/1. | 39 | 21 | 21 | 11 | 0 | 7 | 99 |
40 | 98 | 53 | Mihalik Bálint Olivér | Bakk János | Bács-Kiskun | Kecskemét | Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium | 6000 | Nyíri út 11. | 44 | 21 | 3 | 10 | 0 | 20 | 98 |
41 | 97 | 14 | László Tamás | Popa Márta | Románia | Kolozsvár | János Zsigmond Unitárius Kollégium | 400105 | B-dul 21 Decembrie 1989 nr. 9 | 37 | 9 | 28 | 5 | 11 | 7 | 97 |
42 | 97 | 51 | László Botond | Popa Márta | Románia | Kolozsvár | János Zsigmond Unitárius Kollégium | 400105 | B-dul 21 Decembrie 1989 nr. 9 | 40 | 9 | 28 | 4 | 5 | 11 | 97 |
43 | 97 | 63 | Ferjancsik Zaránd | Horváth Norbert | Budapest | Budapest II. kerület | Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium | 1022 | Lorántffy Zsuzsanna utca 3. | 36 | 20 | 14 | 12 | 13 | 2 | 97 |
44 | 94 | 66 | Csiszár Bence László | Türk Zsuzsanna | Hajdú-Bihar | Debrecen | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | 4025 | Hatvan utca 44. | 26 | 9 | 22 | 10 | 16 | 11 | 94 |
45 | 92 | 45 | Bányai Kristóf | Takács Zoltán | Borsod-Abaúj-Zemplén | Miskolc | Miskolci Herman Ottó Gimnázium | 3525 | Tizeshonvéd utca 21. | 32 | 1 | 28 | 16 | 13 | 2 | 92 |
46 | 91 | 29 | Pünkösti Györk | Kovács Nikoletta | Románia | Zilah | Wesselényi Református Kollégium | 450090 | Bd. Mihai Viteazul nr. 25 | 40 | 2 | 28 | 9 | 5 | 7 | 91 |
47 | 90 | 35 | Horváth Lilla | Dömötör Zoltán | Somogy | Kaposvár | Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola | 7400 | Fő utca 40-44. | 29 | 7 | 10 | 12 | 16 | 16 | 90 |
48 | 89 | 28 | Szigeti Lili | Somogyi Anikó | Csongrád | Szeged | Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium | 6720 | Tisza Lajos körút 6-8. | 33 | 9 | 28 | 10 | 5 | 4 | 89 |
49 | 88 | 61 | Malatinszki Hanna | Horváth Norbert | Budapest | Budapest II. kerület | Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium | 1022 | Lorántffy Zsuzsanna utca 3. | 30 | 7 | 19 | 11 | 5 | 16 | 88 |
50 | 88 | 65 | Flamich Dávid | Detréné Kékesi Márta | Pest | Vác | Váci Petőfi Sándor Általános Iskola | 2600 | Deákvári főtér 5. | 32 | 7 | 26 | 13 | 5 | 5 | 88 |
51 | 87 | 36 | Csuvár Ákos | Veress Erzsébet | Békés | Körösladány | Tüköry Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | 5516 | Wenckheim Béla utca 6/4. | 33 | 8 | 26 | 8 | 0 | 12 | 87 |
52 | 87 | 60 | Fekets Virág | Avramcsevné Hegedűs Ildikó | Komárom-Esztergom | Tata | Vaszary János Általános Iskola | 2890 | Országgyűlés tér 4. | 27 | 7 | 28 | 15 | 2 | 8 | 87 |
53 | 86 | 34 | Kis Sándor | Kis Sándor | Békés | Békéscsaba | Gerlai Általános Iskola | 5623 | Csabai út 1. | 29 | 7 | 23 | 11 | 10 | 6 | 86 |
54 | 84 | 1 | Fekets Anna | Avramcsevné Hegedűs Ildikó | Komárom-Esztergom | Tata | Vaszary János Általános Iskola | 2890 | Országgyűlés tér 4. | 28 | 9 | 26 | 13 | 0 | 8 | 84 |
55 | 84 | 39 | Picciano Alisia | Czinki József | Budapest | Budapest III. kerület | Óbudai Árpád Gimnázium | 1034 | Nagyszombat utca 19. | 29 | 9 | 26 | 12 | 0 | 8 | 84 |
56 | 83 | 7 | Bacsó Bence | Királyné Szalkai Éva | Tolna | Szekszárd | Szekszárdi Baka István Általános Iskola | 7100 | Béri Balogh Ádám utca 89. | 26 | 7 | 27 | 16 | 0 | 7 | 83 |
57 | 82 | 25 | Barosi Viktória | Hutka Krisztina | Pest | Biatorbágy | Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola | 2051 | Karinthy Frigyes utca 4. | 25 | 3 | 26 | 15 | 5 | 8 | 82 |
58 | 81 | 3 | Sipos Sándor Henrik | Laurinyecz Tünde | Baranya | Pécs | Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet | 7624 | Tiborc utca 28/1. | 23 | 9 | 28 | 10 | 0 | 11 | 81 |
59 | 81 | 16 | Miterli János | Körtefái Istvánné Pocsai Gizella | Hajdú-Bihar | Hajdúdorog | Hajdúdorogi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | 4087 | Tokaji út 5. | 32 | 7 | 7 | 10 | 16 | 9 | 81 |
60 | 81 | 19 | Szabó Dávid | Szabó Tamás | Tolna | Szekszárd | Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola | 7100 | Szent-Györgyi Albert utca 6. | 27 | 8 | 23 | 9 | 5 | 9 | 81 |
61 | 79 | 57 | Lovász Abigél | Kis-Nagy Istbánné | Budapest | Budapest XIV. kerület | Budapest XIV. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola | 1145 | Erzsébet királyné útja 35-37. | 33 | 7 | 12 | 14 | 7 | 6 | 79 |
62 | 79 | 68 | Kvaszta Jázmin | Rudolf Tamásné | Budapest | Budapest II. kerület | Áldás Utcai Általános Iskola | 1025 | Áldás utca 1. | 28 | 13 | 13 | 12 | 5 | 8 | 79 |
63 | 78 | 4 | Tislér Levente Norbert | Mészöly János | Veszprém | Veszprém | Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola | 8200 | Budapest utca 11. | 32 | 7 | 7 | 12 | 0 | 20 | 78 |
64 | 73 | 44 | Nagy Levente | Türk Zsuzsanna | Hajdú-Bihar | Debrecen | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium | 4025 | Hatvan utca 44. | 32 | 9 | 15 | 12 | 0 | 5 | 73 |
65 | 72 | 55 | Györe István | Szebeniné Orsányi Beatrix | Budapest | Budapest XII. kerület | Tamási Áron Általános Iskola és Német Két Tannyelvű Nemzetiségi Gimnázium | 1124 | Mártonhegyi út 34. | 21 | 11 | 21 | 10 | 5 | 4 | 72 |
66 | 69 | 37 | Thierry Armand | Koczináné tóth Valéria | Budapest | Budapest XXI. kerület | Budapest XXI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola | 1214 | Dr. Koncz János tér 1. | 31 | 7 | 13 | 11 | 0 | 7 | 69 |
67 | 66 | 32 | Pósfai Márton Béla | Mészöly János | Veszprém | Veszprém | Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola | 8200 | Budapest utca 11. | 22 | 12 | 5 | 12 | 11 | 4 | 66 |
68 | 42 | 5 | Miskolci Krisztián | Balázs Piri Diana | Szerbia | Horgos | Kárász Karolina Általános Iskola | 24410 | Kárász utca 14. | 25 | 6 | 0 | 10 | 0 | 1 | 42 |
69 | 38 | 48 | Surányi Balázs | Raffai Valéria | Szerbia | Zenta | Stevan Sremac Általános Iskola Emlékiskola Kihelyezett Tagozat | 24400 | Árpád utca 83 | 25 | 7 | 0 | 3 | 0 | 3 | 38 |
Minimum | 21 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 38 | |||||||||
Maximum | 47 | 21 | 28 | 17,0 | 16 | 24 | 140 | |||||||||
Átlag | 33,6 | 11,0 | 22,6 | 11,1 | 8,9 | 13,9 | 101,2 | |||||||||
Százalék | 72% | 53% | 81% | 65% | 56% | 58% | 66% | |||||||||
Szerezhető | 47 | 21 | 28 | 17 | 16 | 24 | 153 | |||||||||
Lévainé Kovács Róza | Dr. Hadházy Tibor | |||||||||||||||
az ELFT Általános Iskolai Oktatási Szakcsoport elnöke | a zsűri elnöke | |||||||||||||||
A verseny feladatai és a versenyen készült fényképek megtekinthetők lesznek a http://www.ovegesfizikaverseny.samfules.hu honlapon. |