ELFT - Általános Iskolai Szakcsoport

XXIX. Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny

„Semmiből nem lesz semmi!”
Öveges József          


Öveges József Fizikaverseny

1. FORDULÓ EREDMÉNYE
2019. FEBRUÁR 05. KEDD
Minden nevezett iskola

BudapestBaranya megyeBács-Kiskun megyeBékés megyeBorsod-Abaúj-Zemplén megyeCsongrád megyeFejér megyeGyőr-Moson-Sopron megyeHajdú-Bihar megyeHeves megyeJász-Nagykun-Szolnok megyeKomárom-Esztergom megyeNógrád megyePest megyeSomogy megyeSzabolcs-Szatmár-Bereg megyeTolna megyeVas megyeVeszprém megyeZala megye
Minden nevezett iskola



1. FORDULÓ EREDMÉNYE
Sorsz.NévÉvf.
Iskola tip.
ISKOLAFizika / felkészítő tanárPONT
TOVÁBBJUTÓK ( 495 tanuló)
1.Viczián Dániel8
----------
Általános iskola
Szegedi Arany János Általános Iskola

6724 Szeged Kukovecz Nana utca 4-6.

Horváthné Érsek Virág94
1.

2.

Ferenczi Dávid8
----------
Általános iskola
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola

2465 Ráckeresztúr Szent János tér 31.

Osán Dániel94
1.

3.

Szalay Tamás Soma8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája

6725 Szeged Boldogasszony sugárút 8.

Horváthné Fazekas Erika94
1.

4.

Kovács Gergely8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

9700 Szombathely Táncsics Mihály utca 48.

Vida Mária94
1.

5.

SALLAI PÉTER8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium

2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10.

Horváth Henrietta94
1.

6.

Németh Márton8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Batthyány Lajos Gimnázium

8800 Nagykanizsa Rozgonyi utca 23.

Kém Eszter94
2.

7.

KOLESZÁR BENEDEK8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium

2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10.

Horváth Henrietta93
2.

8.

Lovas Márton8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Rakovszky Andorás93
2.

9.

Hajas Dávid8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium

1133 Budapest XIII. kerület Kárpát utca 49-53.

dr. Baranyai Klára 93
3.

10.

Nemeskéri Dániel8
----------
Általános iskola
Pécsi Jókai Mór Általános Iskola

7622 Pécs Jókai Mór utca 49.

Veldi Beáta92
3.

11.

Pálfi Fruzsina8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert92
3.

12.

Havasi Marcell Milán8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Miskolci Herman Ottó Gimnázium

3525 Miskolc Tizeshonvéd utca 21.

Pilz Olivér
Pántyáné Kuzder Mária
92
4.

13.

Szén János Dávid8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium

4025 Debrecen Hatvan utca 44.

Türk Zsuzsanna91
4.

14.

Szanyi Attila8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola

7150 Bonyhád Kossuth utca 4.

Wiandt Péter91
4.

15.

Nádor Benedek8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

dr. Nagy Piroska Mária91
4.

16.

Csapó Tamás8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert91
5.

17.

Chrobák Gergő7
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium

4025 Debrecen Hatvan utca 44.

Türk Zsuzsanna90
5.

18.

Kiss Mihály8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

9700 Szombathely Táncsics Mihály utca 48.

Vida Mária90
6.

19.

Csonka Illés7
----------
Gimnázium 6 osztályos
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma

7621 Pécs Széchenyi tér 11.

Kovács Attila
Szegő Dóra
89
6.

20.

Labancz Barnabás8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

6000 Kecskemét Nyíri út 11.

Szittyai István89
6.

21.

Kohut Márk8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

6000 Kecskemét Nyíri út 11.

Szittyai István89
7.

22.

Koleszár Álmos7
----------
Általános iskola
Biatorbágyi Általános Iskola

2051 Biatorbágy Szentháromság tér 6.

Marx Árpád88
7.

23.

Jordán Panka8
----------
Általános iskola
Zuglói Munkácsy Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

1142 Budapest XIV. kerület Csáktornya park 1.

Szakáll Istvánné88
7.

24.

Bognár András Károly8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

dr. Nagy Piroska Mária88
8.

25.

Oparaugo Petra Nneka8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium

4025 Debrecen Hatvan utca 44.

Türk Zsuzsanna87
8.

26.

Horváth Balázs Szilveszter8
----------
Általános iskola
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

dr. Nagy Piroska Mária87
8.

27.

Pecsenka Máté8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium

2030 Érd Széchenyi tér 1.

Varga Zsolt87
8.

28.

Halmos Balázs8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

1024 Budapest II. kerület Keleti Károly utca 37.

Gyurkovics Tamás87
8.

29.

Jójárt Emese8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája

6725 Szeged Boldogasszony sugárút 8.

Horváthné Fazekas Erika87
8.

30.

Bártfai Botond8
----------
Általános iskola
Szegő Gábor Általános Iskola

5000 Szolnok Templom út 6.

Császárné Tóth Ildikó87
8.

31.

Koczkás Árpád8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium

7621 Pécs Mária utca 2-4.

Juhász László87
9.

32.

Tompos Gábor8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.

Kulcsárné Jordán Ildikó86
9.

33.

Szabó Zalán Máté8
----------
Általános iskola
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

7200 Dombóvár Hunyadi tér 23.

Embersitsné Bóta Éva86
9.

34.

Magyar Gábor8
----------
Általános iskola
Noszvaji Figedy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

3325 Noszvaj Kossuth Lajos út 12.

Ivády Tamásné86
9.

35.

Jeszenői Sára8
----------
Általános iskola
Kecskeméti Református Általános Iskola

6000 Kecskemét Szabadság tér 7.

Gyömbér Csaba86
9.

36.

Hauber Henrik8
----------
Általános iskola
Szent István Római Katolikus Általános Iskola

8500 Pápa Fő tér 6.

Tóthné Bóna Márta86
9.

37.

Hus-Nagy Zselyke7
----------
Általános iskola
Dunapataji Kodály Zoltán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

6328 Dunapataj Kalocsai út 2.

Nagy Jenő Zoltán86
10.

38.

Csolti Ákos8
----------
Általános iskola
Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

1142 Budapest XIV. kerület Ungvár utca 36.

László Csilla85
10.

39.

Fónagy Márton Ádám8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium

4025 Debrecen Hatvan utca 44.

Türk Zsuzsanna85
10.

40.

Móra Márton Barnabás8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

dr. Nagy Piroska Mária85
10.

41.

Erőss Sámuel András8
----------
Általános iskola
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

dr. Nagy Piroska Mária85
10.

42.

Murvai Anna Regina8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

Bülgözdi László85
10.

43.

Takács Anita8
----------
Általános iskola
Budapest XX. Kerületi Nagy László Általános Iskola és Gimnázium

1203 Budapest XX. kerület János utca 4.

Szentmihályi Zsuzsanna85
10.

44.

Kiss Ábel8
----------
Általános iskola
Szegő Gábor Általános Iskola

5000 Szolnok Templom út 6.

Császárné Tóth Ildikó85
10.

45.

Arnold Lőrinc8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium

1015 Budapest I. kerület Toldy Ferenc utca 9.

Szarkowicz Judit85
11.

46.

Tóth Balázs8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Ócsai Bolyai János Gimnázium

2364 Ócsa Falu Tamás utca 35.

Inczeffy Szabolcs84
11.

47.

Pataki Zoltán8
----------
Gimnázium 6 osztályos
József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakgimnázium

2200 Monor Ady Endre út 12-14.

Balla Zsuzsanna84
11.

48.

Pituk Mátyás8
----------
Általános iskola
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

8200 Veszprém Budapest utca 11.

Mészöly János84
11.

49.

Csurka András8
----------
Általános iskola
Zuglói Munkácsy Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

1142 Budapest XIV. kerület Csáktornya park 1.

Szakáll Istvánné84
11.

50.

Végh Hanna Andrea8
----------
Általános iskola
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

dr. Nagy Piroska Mária84
11.

51.

Erdélyi Márk István8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet

3300 Eger Barkóczy utca 5.

Misz József84
11.

52.

Székely Milán8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Rakovszky Andorás84
11.

53.

Nagy Bese András8
----------
Általános iskola
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola

7400 Kaposvár Fő utca 40-44.

Sándorné Nagy Veronika84
11.

54.

Dorogi Döme8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium

1133 Budapest XIII. kerület Kárpát utca 49-53.

dr. Baranyai Klára 84
11.

55.

Pákozdi Áron8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium

9025 Győr Péterfy S. utca 2.

Háberfelner László84
11.

56.

Jordán Balázs8
----------
Általános iskola
Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

5008 Szolnok Simon Ferenc út 47.

Baráth Béla84
11.

57.

Nagy Ádám8
----------
Általános iskola
Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

5008 Szolnok Simon Ferenc út 47.

Baráth Béla84
12.

58.

Fazokán Marcell7
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium

4025 Debrecen Hatvan utca 44.

Türk Zsuzsanna83
12.

59.

Yu Lang Richard8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kempelen Farkas Gimnázium

1223 Budapest XXII. kerület Közgazdász utca 9-11.

Dezamicsné Babich Gertrud83
12.

60.

Skenderovic Szonja8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

dr. Nagy Piroska Mária83
12.

61.

Für Jázmin8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert83
12.

62.

Svingor Mihály8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium

2030 Érd Széchenyi tér 1.

Varga Zsolt83
12.

63.

Hüvös Gábor Bendegúz8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája

6725 Szeged Boldogasszony sugárút 8.

Horváthné Fazekas Erika83
12.

64.

Bagladi Milán Zsolt8
----------
Általános iskola
Lenti Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

8960 Lenti Gyöngyvirág utca 2.

Boa László83
12.

65.

Hofer Emily8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Veres Pálné Gimnázium

1053 Budapest V. kerület Veres Pálné utca 36-38.

Dégen Csaba83
12.

66.

Miklósy Mátyás8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium

9021 Győr Jókai út 21.

Juhász Zoltán83
13.

67.

Janócsi Balázs8
----------
Általános iskola
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

4029 Debrecen Csengő utca 4.

Nemoda József82
13.

68.

Kovács Domonkos8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kempelen Farkas Gimnázium

1223 Budapest XXII. kerület Közgazdász utca 9-11.

Dezamicsné Babich Gertrud82
13.

69.

Morvai Levente8
----------
Általános iskola
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

8200 Veszprém Budapest utca 11.

Mészöly János82
13.

70.

Murguly Iván8
----------
Általános iskola
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola

1202 Budapest XX. kerület Mártírok útja 205.

Bernáth Péter82
13.

71.

Scharf Zoltán8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

Bülgözdi László82
13.

72.

Pethő Dorottya8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Kecskeméti Katona József Gimnázium

6000 Kecskemét Dózsa György út 3.

Szalai Péter82
13.

73.

Hartmann Botond8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Óbudai Árpád Gimnázium

1034 Budapest III. kerület Nagyszombat utca 19.

Kürtösi Balázs82
13.

74.

Sajtos Zsombor Levente8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola

4400 Nyíregyháza Ungvár sétány 19.

Szaplonczay Mihályné
Bartáné Cserny Katalin
82
13.

75.

Lévai Dominik8
----------
Általános iskola
Kőkúti Általános Iskola

2890 Tata Kőkút köz 2.

Czink Erzsébet82
13.

76.

Horváth Dániel8
----------
Általános iskola
Kőkúti Általános Iskola

2890 Tata Kőkút köz 2.

Frankel Beatrix82
13.

77.

Barczai Mátyás8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium

1133 Budapest XIII. kerület Kárpát utca 49-53.

dr. Baranyai Klára 82
13.

78.

Bogdán Zalán8
----------
Általános iskola
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

5600 Békéscsaba Thurzó utca 33.

Kovácsné Bálint Judit Andrea82
14.

79.

Szabó Márton8
----------
Általános iskola
Celldömölki Városi Általános Iskola

9500 Celldömölk Árpád utca 34.

Pálné Horváth Katalin81
14.

80.

Szpisják Bence8
----------
Általános iskola
Benka Gyula Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Óvoda

5540 Szarvas Kossuth Lajos utca 7

Juhászné Kurucz Edit
Szabó Józsefné
81
14.

81.

Kovács Hunor8
----------
Általános iskola
Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola

6300 Kalocsa Jókai Mór utca 1.

Kapitány Erika81
14.

82.

Molnár László8
----------
Általános iskola
Sashalmi Tanoda Általános Iskola

1163 Budapest XVI. kerület Metró utca 3-7.

Hasznosi Tamásné81
14.

83.

Bodnár Mária8
----------
Általános iskola
Szent István Római Katolikus Általános Iskola

8500 Pápa Fő tér 6.

Tóthné Bóna Márta81
14.

84.

Papp Marcell8
----------
Általános iskola
Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.

Szűcs Béla81
14.

85.

Földi Gábor8
----------
Általános iskola
Szegő Gábor Általános Iskola

5000 Szolnok Templom út 6.

Császárné Tóth Ildikó81
14.

86.

Kontra Orsolya7
----------
Általános iskola
Dunapataji Kodály Zoltán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

6328 Dunapataj Kalocsai út 2.

Jenő Zoltán Nagy81
14.

87.

MONI BOTOND8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium

2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10.

Horváth Henrietta81
14.

88.

Czehlár Gergely8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Rakovszky Andorás81
14.

89.

Szabó Zóra8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Rakovszky Andorás81
14.

90.

Fürész Tibor8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Újpesti Babits Mihály Gimnázium

1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

Kürtiné Ivitcz Irén81
14.

91.

Melján Dávid8
----------
Általános iskola
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

6000 Kecskemét Katona József tér 14.

Ovárdics Albert Zsolt81
15.

92.

Igari Barnabás8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium

1016 Budapest I. kerület Mészáros utca 5-7.

Barabási Géza80
15.

93.

Sas Mia8
----------
Általános iskola
Pécsi Jókai Mór Általános Iskola

7622 Pécs Jókai Mór utca 49.

Veldi Beáta80
15.

94.

Kositzky Henrik8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapest XXII. Kerületi Budai Nagy Antal Gimnázium

1221 Budapest XXII. kerület Anna utca 13-15.

Sigmond Gábor80
15.

95.

Makay Csenge8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

4029 Debrecen Csengő utca 4.

Dr. Farkas Oszkár80
15.

96.

Domokos Anna Borbála8
----------
Általános iskola
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

4029 Debrecen Csengő utca 4.

Nemoda József80
15.

97.

Nagy-Kalauz Bertalan8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola

7150 Bonyhád Kossuth utca 4.

Wiandt Péter80
15.

98.

Kovács Marcell8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kempelen Farkas Gimnázium

1223 Budapest XXII. kerület Közgazdász utca 9-11.

Simonné Tatár Zita80
15.

99.

Fodor Virág8
----------
Általános iskola
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola

8200 Veszprém Rózsa utca 43/2.

Mészöly János80
15.

100.

Bálint Béla8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

6724 Szeged Bálint Sándor utca 14.

Rácz László80
15.

101.

Képíró Árpád Zsolt8
----------
Általános iskola
Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

7800 Siklós Gyűdi út 2.

Rittingerné Géczi Andrea80
15.

102.

Trager Tamás8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium

1015 Budapest I. kerület Szabó Ilonka utca 2-4.

Polgár Hilda80
15.

103.

Varga László8
----------
Általános iskola
Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola

8300 Tapolca Bárdos Lajos utca 1-5.

László András80
15.

104.

Bognár Soma8
----------
Általános iskola
Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola

8800 Nagykanizsa Csokonai utca 1.

Sárdi Zoltán80
15.

105.

Kovács Kinga8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Kecskeméti Katona József Gimnázium

6000 Kecskemét Dózsa György út 3.

Szalai Péter80
15.

106.

Deák Máté8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája

6725 Szeged Boldogasszony sugárút 8.

Horváthné Fazekas Erika80
15.

107.

Bánhidi Botond8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Tatai Református Gimnázium

2890 Tata Kossuth tér 10-11.

Illés Marianna80
16.

108.

Imre Eszter8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

3529 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.

Tóth Tibor79
16.

109.

Tekes János8
----------
Általános iskola
Kecskeméti Református Általános Iskola

6000 Kecskemét Szabadság tér 7.

Gyömbér Csaba79
16.

110.

Pudner Anna8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kempelen Farkas Gimnázium

1223 Budapest XXII. kerület Közgazdász utca 9-11.

Dezamicsné Babich Gertrud79
16.

111.

Nagy Dennis8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium

6800 Hódmezővásárhely Szőnyi utca 2.

Berecz János79
16.

112.

Fritz Johanna8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

Bülgözdi László79
16.

113.

Kocsis Richárd8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

Bülgözdi László79
16.

114.

Bak Angelika8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Kecskeméti Katona József Gimnázium

6000 Kecskemét Dózsa György út 3.

Szalai Péter79
16.

115.

Mészáros Levente8
----------
Általános iskola
Siófoki Beszédes József Általános Iskola

8600 Siófok Szépvölgyi utca 2.

Dr. Varga Zoltán79
16.

116.

Horváth Domonkos8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium

1114 Budapest XI. kerület Villányi út 27.

Csizy Judit79
16.

117.

Vas Botár8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium

9021 Győr Eötvös tér 1.

Baloghné Bodó Genovéva79
16.

118.

Fazekas Dániel8
----------
Általános iskola
Keszthelyi Vajda János Gimnázium

8360 Keszthely Fő tér 9.

Hegedüs Diána79
16.

119.

Tivolt Richárd8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Újpesti Babits Mihály Gimnázium

1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

Kürtiné Ivitcz Irén79
17.

120.

Pék Gergő8
----------
Általános iskola
Sződligeti Gárdonyi Géza Általános Iskola

2133 Sződliget Rákóczi utca 1-3.

Alexyné Filkor Márta78
17.

121.

Sárossi Balázs8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Tatabányai Árpád Gimnázium

2800 Tatabánya Fő tér 1.

Németh Ildikó78
17.

122.

Csaplovics Enikő8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

4029 Debrecen Csengő utca 4.

Dr. Farkas Oszkár78
17.

123.

Kóti Andrea8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

Bülgözdi László78
17.

124.

Kovács Dorina8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Kecskeméti Katona József Gimnázium

6000 Kecskemét Dózsa György út 3.

Szalai Péter78
17.

125.

Welther Károly8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Óbudai Árpád Gimnázium

1034 Budapest III. kerület Nagyszombat utca 19.

Kürtösi Balázs78
17.

126.

Adorján Imre Alex7
----------
Általános iskola
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola

6400 Kiskunhalas Fazekas Mihály utca 1.

Nagy-Czirok Lászlóné78
17.

127.

TÓTH DÁNIEL8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium

2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10.

Horváth Henrietta78
17.

128.

Kohn Petra Vivien8
----------
Általános iskola
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet

7624 Pécs Tiborc utca 28/1.

Laurinyecz Tünde78
17.

129.

Svastics Márton8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Veres Pálné Gimnázium

1053 Budapest V. kerület Veres Pálné utca 36-38.

Dégen Csaba78
18.

130.

Kollár Péter Patrik7
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium

4025 Debrecen Hatvan utca 44.

Türk Zsuzsanna77
18.

131.

Sipos Áron András8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium

1174 Budapest XVII. kerület Széchenyi utca 1-7.

Komáromi Annamária77
18.

132.

Kovács Botond Bence8
----------
Általános iskola
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

8200 Veszprém Budapest utca 11.

Mészöly János77
18.

133.

Bálint Tamás8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

2100 Gödöllő Takács Menyhért út 2.

Dr. Víg Piroska77
18.

134.

Bagyula László6
----------
Gimnázium 6 osztályos
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

1022 Budapest II. kerület Lorántffy Zsuzsanna utca 3.

Horváth Norbert77
18.

135.

Kóti Kitti8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

Bülgözdi László77
18.

136.

Pálinkás Lőrinc8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium

2030 Érd Széchenyi tér 1.

Varga Zsolt77
18.

137.

Macsinka Marcell János8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet

3300 Eger Barkóczy utca 5.

Misz József77
18.

138.

Diokno Melissa8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

1024 Budapest II. kerület Keleti Károly utca 37.

Gyurkovics Tamás77
18.

139.

Kovács Roland8
----------
Általános iskola
Kőkúti Általános Iskola

2890 Tata Kőkút köz 2.

Czink Erzsébet77
18.

140.

Zelenyánszki András8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

6000 Kecskemét Nyíri út 11.

Szittyai István77
18.

141.

Fenyvesi Bence8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Földes Ferenc Gimnázium

3525 Miskolc Kelemen Didák utca 5.

Kovács Benedek
Gregáné Hursán Zsuzsanna
77
18.

142.

Vincze Kinga8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Újpesti Babits Mihály Gimnázium

1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

Martonné Czemel Katalin77
18.

143.

Habány Csongor8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium

1015 Budapest I. kerület Toldy Ferenc utca 9.

Szarkowicz Judit77
19.

144.

Medveczki Gábor József8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium

2700 Cegléd Rákóczi út 46.

Kozma Sándor76
19.

145.

Göblyös Bence8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium

2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/A

Müllerné Ódor Marianna76
19.

146.

Varga Bálint8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.

Kulcsárné Jordán Ildikó76
19.

147.

Müller David8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapest XXII. Kerületi Budai Nagy Antal Gimnázium

1221 Budapest XXII. kerület Anna utca 13-15.

Kolloros Péter
Sigmond Gábor
76
19.

148.

Köpenczei Csanád8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola

7150 Bonyhád Kossuth utca 4.

Wiandt Péter76
19.

149.

Stein Felix Gabriel8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola

7150 Bonyhád Kossuth utca 4.

Wiandt Péter76
19.

150.

Gyarmati Fanni8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kempelen Farkas Gimnázium

1223 Budapest XXII. kerület Közgazdász utca 9-11.

Dezamicsné Babich Gertrud76
19.

151.

Eszes Patrik8
----------
Általános iskola
Szent István Római Katolikus Általános Iskola

8500 Pápa Fő tér 6.

Tóthné Bóna Márta76
19.

152.

Klencsák Dóra8
----------
Általános iskola
Pilisszentiváni Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

2084 Pilisszentiván Szabadság út 87.

Csorba Éva76
19.

153.

Dömötör Barna8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium

1133 Budapest XIII. kerület Kárpát utca 49-53.

dr. Baranyai Klára 76
19.

154.

Németh Ádám8
----------
Általános iskola
Újbudai Bocskai István Általános Iskola

1113 Budapest XI. kerület Bocskai út 47-49.

Merkelné Kompanik Krisztina76
19.

155.

Gurin Tamás8
----------
Általános iskola
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola

8200 Veszprém Aradi Vértanúk útja 2.

Blahó Csilla76
20.

156.

Schneider Dávid8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.

Kulcsárné Jordán Ildikó75
20.

157.

Plósz Döme Péter8
----------
Általános iskola
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

4029 Debrecen Csengő utca 4.

Nemoda József75
20.

158.

Sándor Zsombor8
----------
Általános iskola
Gyulai Dürer Albert Általános Iskola

5700 Gyula Szent István utca 29

Kempfné Gácsi Erzsébet75
20.

159.

Rédei Viktória8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kempelen Farkas Gimnázium

1223 Budapest XXII. kerület Közgazdász utca 9-11.

Simonné Tatár Zita75
20.

160.

Honvéd Szabolcs8
----------
Általános iskola
Biatorbágyi Általános Iskola

2051 Biatorbágy Szentháromság tér 6.

Seregi Lilla75
20.

161.

Urbancsok Kristóf8
----------
Általános iskola
Szentesi Koszta József Általános Iskola

6600 Szentes Köztársaság utca 6.

Geráné Révész Gabriella75
20.

162.

Törőcsik Lili8
----------
Általános iskola
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

dr. Nagy Piroska Mária75
20.

163.

Széles Tamás8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

Bülgözdi László75
20.

164.

Sarkadi Sándor István8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola

4400 Nyíregyháza Ungvár sétány 19.

Szaplonczay Mihályné
Bartáné Cserny Katalin
75
20.

165.

Hazadi Noémi8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Földes Ferenc Gimnázium

3525 Miskolc Kelemen Didák utca 5.

Kovács Benedek
Gregáné Hursán Zsuzsanna
75
20.

166.

Petrik Simon8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Pápai Református Kollégium Gimnáziuma, Művészeti Szakgimnáziuma és Diákotthona

8500 Pápa Március 15. tér 9.

Somosi István75
21.

167.

Galambos Csaba8
----------
Általános iskola
Sződligeti Gárdonyi Géza Általános Iskola

2133 Sződliget Rákóczi utca 1-3.

Alexyné Filkor Márta74
21.

168.

Katona Attila Zoltán8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola

1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 71.

Ábrám László74
21.

169.

Bresztovszky László8
----------
Általános iskola
Marcali Noszlopy Gáspár Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

8700 Marcali Széchenyi utca 60. Marcali

Schuller Tibor74
21.

170.

Huszár Sára8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium

6800 Hódmezővásárhely Szőnyi utca 2.

Berecz János74
21.

171.

Tordai Maja8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium

6800 Hódmezővásárhely Szőnyi utca 2.

Berecz János74
21.

172.

Lakatos Lázár8
----------
Általános iskola
Kiskunmajsai Arany János Általános Iskola

6120 Kiskunmajsa Fő utca 69-71.

Holló Tibor74
21.

173.

Nagy Leila8
----------
Általános iskola
Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.

Szűcs Béla74
21.

174.

Hajós Balázs8
----------
Gimnázium 6 osztályos
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium

1053 Budapest V. kerület Papnövelde utca 4-6.

Vass Miklós74
21.

175.

Filep Tímea8
----------
Általános iskola
Kántor Mihály Általános Iskola

3973 Cigánd Iskola utca 8.

Punyiné Kandrács Erzsébet74
21.

176.

Ander Leon8
----------
Általános iskola
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola

6722 Szeged Szentháromság utca 2.

Kormányosné Horváth Ivett74
21.

177.

Schmercz Blanka8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Újpesti Babits Mihály Gimnázium

1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

Kürtiné Ivitcz Irén74
22.

178.

Kiss Máté Ferenc8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium

2700 Cegléd Rákóczi út 46.

Kozma Sándor73
22.

179.

Puskás Péter János8
----------
Általános iskola
Pécsi Jókai Mór Általános Iskola

7622 Pécs Jókai Mór utca 49.

Veldi Beáta73
22.

180.

Nagy Sólyom8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kempelen Farkas Gimnázium

1223 Budapest XXII. kerület Közgazdász utca 9-11.

Simonné Tatár Zita73
22.

181.

Otterbein Petra8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Paksi Vak Bottyán Gimnázium

7030 Paks Dózsa György út 103.

Damjanovitsné Eke Violetta73
22.

182.

Andrási Máté8
----------
Általános iskola
Zuglói Munkácsy Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

1142 Budapest XIV. kerület Csáktornya park 1.

Szakáll Istvánné
Szakáll Istvánné
73
22.

183.

Kátai Boldizsár8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

Bülgözdi László73
22.

184.

Kerkuska Máté8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Óbudai Árpád Gimnázium

1034 Budapest III. kerület Nagyszombat utca 19.

Gärtner István73
22.

185.

Hünlich Hédi8
----------
Általános iskola
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

3950 Sárospatak Petőfi Sándor út 1.

Leitnerné Csete Andrea Katalin73
22.

186.

Sipeki Márton8
----------
Általános iskola
Szegő Gábor Általános Iskola

5000 Szolnok Templom út 6.

Császárné Tóth Ildikó73
22.

187.

Pénzes Flóra8
----------
Általános iskola
Pilisszentiváni Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

2084 Pilisszentiván Szabadság út 87.

Csorba Éva73
22.

188.

Józsa Tamara8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

6000 Kecskemét Nyíri út 11.

Szittyai István73
22.

189.

Gécsek Zsófia8
----------
Általános iskola
Csány-Szendrey Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

8360 Keszthely Fodor utca 43.

Fölföldiné Katona Erika73
23.

190.

Budai Márk Sándor8
----------
Általános iskola
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola

6775 Kiszombor Óbébai utca 6.

Pásztor Attila72
23.

191.

Bacsó Nándor8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola

1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 71.

Ábrám László72
23.

192.

Burány Béla Bulcsú8
----------
Általános iskola
Deák Ferenc Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

8790 Zalaszentgrót Kossuth Lajos utca 11.

Kovács Zoltán72
23.

193.

Dudás Zsófia Réka8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kempelen Farkas Gimnázium

1223 Budapest XXII. kerület Közgazdász utca 9-11.

Simonné Tatár Zita72
23.

194.

Albert Máté8
----------
Általános iskola
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola

5900 Orosháza Vörösmarty utca 4

Tompa Lajos72
23.

195.

T.Nagy Róza8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola

8000 Székesfehérvár Budai út 7.

Ponáczné Csuthy Márta72
23.

196.

Rédey Zsuzsanna8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

Bülgözdi László72
23.

197.

Pápai Olivér8
----------
Általános iskola
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda

5310 Kisújszállás Széchenyi utca 4. A-K ép.

Mrenáné Gönczin Katalin72
23.

198.

Pintér Blanka8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium

1043 Budapest IV. kerület Tanoda tér 1.

Szászfai-Földes Dóra72
23.

199.

Szabó Máté8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium

1114 Budapest XI. kerület Villányi út 27.

Csizy Judit72
23.

200.

Madarassy Dóra8
----------
Általános iskola
Dudás Miklós Görögkatolikus Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

4326 Máriapócs Kossuth tér 10.

Király Judit72
23.

201.

Bácskay Barnabás8
----------
Általános iskola
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

5600 Békéscsaba Thurzó utca 33.

Kovácsné Bálint Judit Andrea72
23.

202.

Mester Lajos8
----------
Általános iskola
Sári Gusztáv Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

4183 Kaba Kossuth utca 2.

Varga Tamás72
23.

203.

Csókási Márton 8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma

4024 Debrecen Kossuth utca 35.

TÓFALUSI PÉTER72
24.

204.

Schinogl Péter8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium

2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/A

Müllerné Ódor Marianna71
24.

205.

Brezina Gergely8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola

1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 71.

Ábrám László71
24.

206.

Balla Botond7
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium

4025 Debrecen Hatvan utca 44.

Türk Zsuzsanna71
24.

207.

Meczker Tamás8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola

7150 Bonyhád Kossuth utca 4.

Wiandt Péter71
24.

208.

Szabó Adél8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kempelen Farkas Gimnázium

1223 Budapest XXII. kerület Közgazdász utca 9-11.

Dezamicsné Babich Gertrud71
24.

209.

Lengyel Lili8
----------
Általános iskola
Szegedi Arany János Általános Iskola

6724 Szeged Kukovecz Nana utca 4-6.

Horváthné Érsek Virág71
24.

210.

Altmann Barna8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

Bülgözdi László71
24.

211.

Szathmáry György Gergő8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Lehel Vezér Gimnázium

5100 Jászberény Szentháromság tér 1.

Nagy Tibor71
24.

212.

Lipóczi Levente8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Kecskeméti Katona József Gimnázium

6000 Kecskemét Dózsa György út 3.

Szalai Péter71
24.

213.

Turcsányi Tamás8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium

1114 Budapest XI. kerület Villányi út 27.

Csizy Judit71
24.

214.

Varga Péter8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium

1114 Budapest XI. kerület Villányi út 27.

Csizy Judit71
24.

215.

LÁSZLÓ BARNABÁS8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium

2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10.

Horváth Henrietta71
24.

216.

Lentulai Bence8
----------
Általános iskola
Kőkúti Általános Iskola

2890 Tata Kőkút köz 2.

Czink Erzsébet71
24.

217.

Mészáros Richárd8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Apor Vilmos Római Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Kollégium

9024 Győr Pátzay Pál utca 46.

Vidáné Papp Csilla71
24.

218.

Vu Minh Viet8
----------
Általános iskola
Budapest XVIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Ének-zenei, Nyelvi Általános Iskola és Gimnázium

1181 Budapest XVIII. kerület Vörösmarty Mihály utca 64.

Csörgő Katalin
Molnár Botond
71
24.

219.

Szoboszlai Viktória8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Újpesti Babits Mihály Gimnázium

1048 Budapest IV. kerület Tóth Aladár utca 16-20.

Martonné Czemel Katalin71
25.

220.

Francois Lilien Klára8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola

1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 71.

Ábrám László70
25.

221.

Hajdu Erik8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola

1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 71.

Ábrám László70
25.

222.

Mezző Lili Anna8
----------
Általános iskola
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

4029 Debrecen Csengő utca 4.

Nemoda József70
25.

223.

Árva Áron8
----------
Általános iskola
Kecskeméti Református Általános Iskola

6000 Kecskemét Szabadság tér 7.

Gyömbér Csaba70
25.

224.

Horváth Domonkos8
----------
Általános iskola
Biatorbágyi Általános Iskola

2051 Biatorbágy Szentháromság tér 6.

Seregi Lilla70
25.

225.

Molnár Csongor8
----------
Általános iskola
Zuglói Munkácsy Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

1142 Budapest XIV. kerület Csáktornya park 1.

Szakáll Istvánné70
25.

226.

Primecz-Munkácsyi Kelemen8
----------
Általános iskola
Zuglói Munkácsy Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

1142 Budapest XIV. kerület Csáktornya park 1.

Szakáll Istvánné70
25.

227.

Máté Árpád Benedek8
----------
Általános iskola
Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola

6300 Kalocsa Jókai Mór utca 1.

Kapitány Erika70
25.

228.

Tóth Péter8
----------
Általános iskola
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola

5900 Orosháza Vörösmarty utca 4

Tompa Lajos70
25.

229.

Mózes Boglárka8
----------
Általános iskola
Liszt Ferenc Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

7695 Mecseknádasd Liszt Ferenc utca 75/1.

Schwarcz Jánosné70
25.

230.

Bíró Gergely8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Lehel Vezér Gimnázium

5100 Jászberény Szentháromság tér 1.

Nagy Tibor70
25.

231.

Rácz Jázmin8
----------
Általános iskola
Soproni Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

9400 Sopron Halász utca 25.

Zalaváry Miklósné70
25.

232.

Szépfalvi Gergely8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Óbudai Árpád Gimnázium

1034 Budapest III. kerület Nagyszombat utca 19.

Kürtösi Balázs70
25.

233.

Kelemen Viktor8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Óbudai Árpád Gimnázium

1034 Budapest III. kerület Nagyszombat utca 19.

Gärtner István70
25.

234.

Zibura Blanka8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium

1043 Budapest IV. kerület Tanoda tér 1.

Szászfai-Földes Dóra70
25.

235.

Horváth Álmos Levente8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Tolnai Szent István Katolikus Gimnázium és Általános Iskola

7130 Tolna Bajcsy-Zsilinszky Endre utca 73.

Oberländer Sándorné70
25.

236.

Pekk Márton8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Rakovszky Andorás70
25.

237.

Németh Georgina8
----------
Általános iskola
Keszthelyi Vajda János Gimnázium

8360 Keszthely Fő tér 9.

Hegedüs Diána70
25.

238.

Vaszi Barnabás8
----------
Általános iskola
Keszthelyi Vajda János Gimnázium

8360 Keszthely Fő tér 9.

Hegedüs Diána70
25.

239.

Jármay Anna8
----------
Általános iskola
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium

1016 Budapest I. kerület Gellérthegy utca 7.

Király Gáborné70
25.

240.

Lőrincz Ferenc8
----------
Általános iskola
Dudás Miklós Görögkatolikus Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

4326 Máriapócs Kossuth tér 10.

Király Judit70
25.

241.

Stenczel László8
----------
Általános iskola
II. János Pál Katolikus Általános Iskola és Óvoda

6237 Kecel Szabadság tér 17

Tusori Tibor70
25.

242.

Brucker Péter8
----------
Általános iskola
Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

8621 Zamárdi Fő utca 115.

Simon Alice70
26.

243.

Kiss Viktória Virág8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium

4025 Debrecen Hatvan utca 44.

Türk Zsuzsanna69
26.

244.

Veréb Luca Boróka8
----------
Általános iskola
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Óvoda

3360 Heves József Attila utca 18.

Vastag Lászlóné69
26.

245.

Gábor Emil8
----------
Általános iskola
Biatorbágyi Általános Iskola

2051 Biatorbágy Szentháromság tér 6.

Marx Árpád
Seregi Lilla
69
26.

246.

Kovács Gergely8
----------
Általános iskola
Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvoda

3534 Miskolc Nagy Lajos király útja 14.

Tóth Zoltánné69
26.

247.

Fehér Anna8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

Pintér Géza69
26.

248.

Harmati László Árpád8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

1082 Budapest VIII. kerület Horváth Mihály tér 8.

Pintér Géza69
26.

249.

Gaál Zsolt8
----------
Általános iskola
Terézvárosi Magyar-Angol, Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola

1065 Budapest VI. kerület Pethő Sándor utca 4.

Hajdara Edit69
26.

250.

Ari Alex8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

Bülgözdi László69
26.

251.

Fűrész Kristóf8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Ciszterci Szent István Gimnázium

8000 Székesfehérvár Jókai utca 20.

Czecherné Friedl Angéla69
26.

252.

Ambrus Boróka Mária8
----------
Általános iskola
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

3950 Sárospatak Petőfi Sándor út 1.

Leitnerné Csete Andrea Katalin69
26.

253.

Dohányos Máté8
----------
Általános iskola
Savio Szent Domonkos Katolikus Általános Iskola és Óvoda

5600 Békéscsaba Szarvasi út 31.

Caimacan Octavian Mircea69
26.

254.

Péter Bence8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola

4400 Nyíregyháza Ungvár sétány 19.

Szaplonczay Mihályné
Bartáné Cserny Katalin
69
26.

255.

Farkas Bence8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium

3200 Gyöngyös Kossuth Lajos utca 33.

Csordás Ágnes69
26.

256.

Neuheiser Márk8
----------
Általános iskola
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet

7624 Pécs Tiborc utca 28/1.

Laurinyecz Tünde69
26.

257.

Módos Vilmos8
----------
Általános iskola
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium

1016 Budapest I. kerület Gellérthegy utca 7.

Király Gáborné69
27.

258.

Szemenyei Levente8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium

2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/A

Müllerné Ódor Marianna68
27.

259.

Jakush Tamás8
----------
Általános iskola
Tisza-parti Általános Iskola

6726 Szeged Maróczy Géza tér 2.

Füzesyné Bozsó Éva68
27.

260.

Bánovics Anna8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola

1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 71.

Ábrám László68
27.

261.

Kovács Kende8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

3529 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.

Tóth Tibor68
27.

262.

Domonkos Benedek8
----------
Általános iskola
Paksi Bezerédj Általános Iskola

7030 Paks Szentháromság tér 1.

Fritz Szabina68
27.

263.

Barabás Gergely Miklós8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium

1174 Budapest XVII. kerület Széchenyi utca 1-7.

Komáromi Annamária68
27.

264.

Érsek Georgina8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kempelen Farkas Gimnázium

1223 Budapest XXII. kerület Közgazdász utca 9-11.

Dezamicsné Babich Gertrud68
27.

265.

Mike Benedek8
----------
Általános iskola
Zuglói Munkácsy Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

1142 Budapest XIV. kerület Csáktornya park 1.

Szakáll Istvánné68
27.

266.

Magyar Luca8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium

2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-12.

Bülgözdi László68
27.

267.

Josepovits Gábor8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapest XVI. Kerületi Szerb Antal Gimnázium

1164 Budapest XVI. kerület Batthyány Ilona utca 12.

Köles Gábor68
27.

268.

Szigeti Zalán8
----------
Általános iskola
Kántor Mihály Általános Iskola

3973 Cigánd Iskola utca 8.

Punyiné Kandrács Erzsébet68
27.

269.

Czeczon Soma8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium

9021 Győr Eötvös tér 1.

Baloghné Bodó Genovéva68
27.

270.

Biró Gergely8
----------
Általános iskola
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet

7624 Pécs Tiborc utca 28/1.

Laurinyecz Tünde68
27.

271.

Husznai Mirjam Gabriella8
----------
Általános iskola
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet

7624 Pécs Tiborc utca 28/1.

Laurinyecz Tünde68
27.

272.

Váradi Márton8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Rakovszky Andorás68
28.

273.

Sári Ádám8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium

1016 Budapest I. kerület Mészáros utca 5-7.

Barabási Géza67
28.

274.

Héjja Dorka8
----------
Általános iskola
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

4029 Debrecen Csengő utca 4.

Nemoda József67
28.

275.

Marjai Antal Zétény7
----------
Gimnázium 8 osztályos
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium

4220 Hajdúböszörmény Bocskai István tér 12.

Kapusi Judit67
28.

276.

Andrási Zsófi8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium

4400 Nyíregyháza Epreskert utca 64.

Varga Szilveszter67
28.

277.

Mácsár Hunor8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

2100 Gödöllő Takács Menyhért út 2.

Dr. Víg Piroska67
28.

278.

Rumpler Bianka8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium

6800 Hódmezővásárhely Szőnyi utca 2.

Berecz János67
28.

279.

Takács Teréz8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma

7621 Pécs Széchenyi tér 11.

Kovács Attila67
28.

280.

Lőrincz Ádám8
----------
Általános iskola
Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola

8800 Nagykanizsa Csokonai utca 1.

Sárdi Zoltán67
28.

281.

Madi Tibor8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Kecskeméti Katona József Gimnázium

6000 Kecskemét Dózsa György út 3.

Szalai Péter67
28.

282.

Vankó Lóránt8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Óbudai Árpád Gimnázium

1034 Budapest III. kerület Nagyszombat utca 19.

Kürtösi Balázs67
28.

283.

Horváth Natália8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Óbudai Árpád Gimnázium

1034 Budapest III. kerület Nagyszombat utca 19.

Gärtner István67
28.

284.

Farkas Bence8
----------
Általános iskola
Vaszary János Általános Iskola

2890 Tata Országgyűlés tér 4.

Sebők István67
28.

285.

Csicsai Bajnok8
----------
Általános iskola
Vaszary János Általános Iskola

2890 Tata Országgyűlés tér 4.

Sebők István67
28.

286.

Újvári Áron8
----------
Általános iskola
Színes Iskola - Személyközpontú Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium

2890 Tata Fényes fasor 1.

Barla Ferenc
Csuka Szilvia
67
28.

287.

Szabó-Zillich Zénó8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium

1043 Budapest IV. kerület Tanoda tér 1.

Szászfai-Földes Dóra67
28.

288.

Jenei Zalán7
----------
Általános iskola
Szegő Gábor Általános Iskola

5000 Szolnok Templom út 6.

Császárné Tóth Ildikó67
28.

289.

Czurkó Gergely Ferenc8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium

1146 Budapest XIV. kerület Ajtósi Dürer sor 15.

Gyimesi Éva67
28.

290.

Nowacek Dóra8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium

9021 Győr Eötvös tér 1.

Baloghné Bodó Genovéva67
28.

291.

Polyányi Zorka Miriam8
----------
Gimnázium 8 osztályos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

1039 Budapest III. kerület Csobánka tér 7.

Rakovszky Andorás67
28.

292.

Gyenizse Pál8
----------
Általános iskola
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Óvoda

7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 15.

dr. Szász János Péter67
29.

293.

Kácser Gábor8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Ócsai Bolyai János Gimnázium

2364 Ócsa Falu Tamás utca 35.

Inczeffy Szabolcs66
29.

294.

Istenes Jolán Zsuzska8
----------
Gimnázium 6 osztályos
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola

1122 Budapest XII. kerület Városmajor utca 71.

Ábrám László66