ELFT - Általános Iskolai Szakcsoport

XXIX. Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny

„Semmiből nem lesz semmi!”
Öveges József          


Öveges József Fizikaverseny

MEGNYITÁS ÚJ ABLAKBAN

Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny a 8. évfolyamos tanulók számára
Országos döntő időpontja: 2019. május 24-26.
Országos döntő helyszíne: Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium
                                     
Díj P.sz. Kód Tanuló neve Képzés
tipusa
Gim.
tipusa
Tanár neve Ország
megye/főv
Település Iskola neve Ir.sz. Cím Teszt
70p
SZ1
20p
SZ2
28p
Tört
20p
K.el
16p
M.K.
24p
Össz
178p.
%
Á. I. 170 62 Jeszenői Sára Á   Gyömbér Csaba Bács-Kiskun Kecskemét Kecskeméti Református Általános Iskola 6000 Szabadság tér 7. 62 20 28 20 16 24 170 95,5%
G. I. 169 48 Kovács Gergely G 8 Vida Mária Vas Szombathely Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium 9700 Táncsics Mihály utca 48. 61 20 28 20 16 24 169 94,9%
G. I. 169 57 SALLAI PÉTER G 8 Horváth Henrietta Pest Dunakeszi Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium 2120 Bazsanth Vince utca 10. 65 20 28 19 16 21 169 94,9%
G. I. 168 19 Kiss Mihály G 8 Vida Mária Vas Szombathely Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium 9700 Táncsics Mihály utca 48. 62 20 28 18 16 24 168 94,4%
G. I. 167 30 KOLESZÁR BENEDEK G 8 Horváth Henrietta Pest Dunakeszi Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium 2120 Bazsanth Vince utca 10. 64 20 28 15 16 24 167 93,8%
G. II. 161 47 Pálfi Fruzsina G 6 Horváth Norbert Budapest Budapest II. kerület Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium 1022 Lorántffy Zsuzsanna utca 3. 62 20 23 17 16 23 161 90,4%
G. II. 160 17 Fónagy Márton Ádám G 6 Türk Zsuzsanna Hajdú-Bihar Debrecen Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium 4025 Hatvan utca 44. 59 20 28 17 15 21 160 89,9%
Á. II. 158 9 Hauber Henrik Á   Tóthné Bóna Márta Veszprém Pápa Szent István Római Katolikus Általános Iskola 8500 Fő tér 6. 62 10 28 19 16 23 158 88,8%
G. II. 157 37 Gábriel Tamás G 6 dr. Nagy Piroska Mária Budapest Budapest VIII. kerület Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1082 Horváth Mihály tér 8. 62 20 28 10 13 24 157 88,2%
G. II. 157 46 Bognár András Károly G 6 dr. Nagy Piroska Mária Budapest Budapest VIII. kerület Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1082 Horváth Mihály tér 8. 61 20 28 20 4 24 157 88,2%
G. III. 156 7 Pecsenka Máté G 8 Varga Zsolt Pest Érd Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium 2030 Széchenyi tér 1. 56 20 28 19 11 22 156 87,6%
G. III. 156 26 Koczkás Árpád G 6 Juhász László Baranya Pécs Pécsi Janus Pannonius Gimnázium 7621 Mária utca 2-4. 62 20 28 9 13 24 156 87,6%
G. III. 155 72 Havasi Marcell Milán G 8 Pilz Olivér, Pántyáné Kuzder Mária Borsod-Abaúj-Zemplén Miskolc Miskolci Herman Ottó Gimnázium 3525 Tizeshonvéd utca 21. 53 20 28 15 16 23 155 87,1%
Á. III. 153 1 Viczián Dániel Á   Horváthné Érsek Virág Csongrád Szeged Szegedi Arany János Általános Iskola 6724 Kukovecz Nana utca 4-6. 63 20 16 16 16 22 153 86,0%
Á. III. 153 54 Nemeskéri Dániel Á   Veldi Beáta Baranya Pécs Pécsi Jókai Mór Általános Iskola 7622 Jókai Mór utca 49. 58 10 27 18 16 24 153 86,0%
G. III. 151 44 Bak Angelika G 6 Szalai Péter Bács-Kiskun Kecskemét Kecskeméti Katona József Gimnázium 6000 Dózsa György út 3. 48 20 28 15 16 24 151 84,8%
G. III. 149 3 Arnold Lőrinc G 6 Szarkowicz Judit Budapest Budapest I. kerület Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium 1015 Toldy Ferenc utca 9. 56 20 16 20 15 22 149 83,7%
G. III. 147 55 Pethő Dorottya G 6 Szalai Péter Bács-Kiskun Kecskemét Kecskeméti Katona József Gimnázium 6000 Dózsa György út 3. 52 14 24 19 14 24 147 82,6%
Á. III. 147 61 Bagladi Milán Zsolt Á   Boa László Zala Lenti Lenti Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 8960 Gyöngyvirág utca 2. 54 13 24 18 16 22 147 82,6%
20 146 27 Bodnár Mária Á   Tóthné Bóna Márta Veszprém Pápa Szent István Római Katolikus Általános Iskola 8500 Fő tér 6. 55 10 28 18 11 24 146 82,0%
21 146 32 Kovács Kinga G 6 Szalai Péter Bács-Kiskun Kecskemét Kecskeméti Katona József Gimnázium 6000 Dózsa György út 3. 53 20 28 17 11 17 146 82,0%
22 146 42 Tekes János Á   Gyömbér Csaba Bács-Kiskun Kecskemét Kecskeméti Református Általános Iskola 6000 Szabadság tér 7. 63 19 25 13 2 24 146 82,0%
23 146 69 Mázsa Marcell G 8 Martonné Czemel Katalin Budapest Budapest IV. kerület Újpesti Babits Mihály Gimnázium 1048 Tóth Aladár utca 16-20. 51 10 28 18 16 23 146 82,0%
24 146 76 Schmercz Blanka G 8 Kürtiné Ivitcz Irén Budapest Budapest IV. kerület Újpesti Babits Mihály Gimnázium 1048 Tóth Aladár utca 16-20. 53 16 27 19 8 23 146 82,0%
25 145 34 Szabó Zóra G 8 Rakovszky Andorás Budapest Budapest III. kerület Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium 1039 Csobánka tér 7. 59 20 16 17 9 24 145 81,5%
26 145 59 Fazokán Marcell G 6 Türk Zsuzsanna Hajdú-Bihar Debrecen Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium 4025 Hatvan utca 44. 60 20 18 17 10 20 145 81,5%
27 143 22 Székely Milán G 8 Rakovszky Andorás Budapest Budapest III. kerület Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium 1039 Csobánka tér 7. 58 18 28 10 5 24 143 80,3%
28 143 28 Urbancsok Kristóf Á   Geráné Révész Gabriella Csongrád Szentes Szentesi Koszta József Általános Iskola 6600 Köztársaság utca 6. 54 18 28 12 10 21 143 80,3%
29 143 67 Labancz Barnabás G 8 Szittyai István Bács-Kiskun Kecskemét Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium 6000 Nyíri út 11. 54 20 20 18 8 23 143 80,3%
30 142 63 Oparaugo Petra Nneka G 6 Türk Zsuzsanna Hajdú-Bihar Debrecen Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium 4025 Hatvan utca 44. 61 20 18 18 10 15 142 79,8%
31 142 74 Dávid Richárd Á   Kovács Róbert Pest Páty Bocskai István Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 2071 Bocskai utca 9. 55 20 26 17 5 19 142 79,8%
32 141 13 Chrobák Gergő G 6 Türk Zsuzsanna Hajdú-Bihar Debrecen Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium 4025 Hatvan utca 44. 53 20 26 19 0 23 141 79,2%
33 141 53 Pálinkás Lőrinc G 8 Varga Zsolt Pest Érd Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium 2030 Széchenyi tér 1. 60 10 28 18 1 24 141 79,2%
34 141 75 Magyar Gábor Á   Ivády Tamásné Heves Noszvaj Noszvaji Figedy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 3325 Kossuth Lajos út 12. 60 20 28 9 0 24 141 79,2%
35 141 58 Horváth Balázs Szilveszter Á   dr. Nagy Piroska Mária Budapest Budapest VIII. kerület Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1082 Horváth Mihály tér 8. 61 9 27 14 9 21 141 78,9%
36 140 11 Puskás Péter János Á   Veldi Beáta Baranya Pécs Pécsi Jókai Mór Általános Iskola 7622 Jókai Mór utca 49. 56 16 28 15 5 20 140 78,7%
37 140 29 Pituk Mátyás Á   Mészöly János Veszprém Veszprém Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola 8200 Budapest utca 11. 56 15 28 19 3 19 140 78,7%
38 139 6 Csolti Ákos Á   László Csilla Budapest Budapest XIV. kerület Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 1142 Ungvár utca 36. 55 20 28 14 5 17 139 78,1%
39 139 8 Sárossi Balázs G 6 Németh Ildikó Komárom-Esztergom Tatabánya Tatabányai Árpád Gimnázium 2800 Fő tér 1. 52 20 16 13 16 22 139 78,1%
40 138 39 Vas Botár G 8 Baloghné Bodó Genovéva Győr-Moson-Sopron Győr Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium 9021 Eötvös tér 1. 56 13 23 18 6 22 138 77,5%
41 138 50 Takács Anita Á   Szentmihályi Zsuzsanna Budapest Budapest XX. kerület Budapest XX. Kerületi Nagy László Általános Iskola és Gimnázium 1203 János utca 4. 53 10 20 18 16 21 138 77,5%
42 137 35 Koleszár Álmos Á   Marx Árpád Pest Biatorbágy Biatorbágyi Általános Iskola 2051 Szentháromság tér 6. 53 15 28 13 16 12 137 77,0%
43 136 18 Képíró Árpád Zsolt Á   Rittingerné Géczi Andrea Baranya Siklós Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 7800 Gyűdi út 2. 57 20 26 16 0 17 136 76,4%
44 135 31 Bácskay Barnabás Á   Kovácsné Bálint Judit Andrea Békés Békéscsaba Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 5600 Thurzó utca 33. 49 18 28 17 0 23 135 75,8%
45 134 25 Szén János Dávid G 6 Türk Zsuzsanna Hajdú-Bihar Debrecen Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium 4025 Hatvan utca 44. 48 10 17 19 16 24 134 75,3%
46 134 65 Klencsák Dóra Á   Csorba Éva Pest Pilisszentiván Pilisszentiváni Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 2084 Szabadság út 87. 57 10 28 15 0 24 134 75,3%
47 133 2 Rácz Jázmin Á   Zalaváry Miklósné Győr-Moson-Sopron Sopron Soproni Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 9400 Halász utca 25. 53 10 18 20 16 16 133 74,7%
48 132 4 Kovács Botond Bence Á   Mészöly János Veszprém Veszprém Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola 8200 Budapest utca 11. 62 10 21 18 1 20 132 74,2%
49 132 5 Dobra László Edgár G 8 Bartha Zsolt Románia Kézdivásárhely Magy Mózes Elméleti Líceum 525400 Kanta u. 23. 60 10 28 8 11 15 132 74,2%
50 132 52 Orosz Soma G 8 Magyari Etelka Románia Gyergyószentmiklós Fogarassy Mihály Általános Iskola 535500 Gyilkos-tó sétány 20. 64 20 28 1 1 18 132 74,2%
51 131 14 Lévai Dominik Á   Czink Erzsébet Komárom-Esztergom Tata Kőkúti Általános Iskola 2890 Kőkút köz 2. 54 10 28 18 0 21 131 73,6%
52 130 45 Módos Vilmos Á   Király Gáborné Budapest Budapest I. kerület Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium 1016 Gellérthegy utca 7. 52 14 23 17 8 16 130 73,0%
53 130 68 Horváth Álmos Levente G 6 Oberländer
Sándorné
Tolna Tolna Tolnai Szent István Katolikus Gimnázium és Általános Iskola 7130 Bajcsy-Zsilinszky Endre utca 73. 42 20 28 17 4 19 130 73,0%
54 129 21 Stenczel László Á   Tusori Tibor Bács-Kiskun Kecel II. János Pál Katolikus Általános Iskola és Óvoda 6237 Szabadság tér 17 57 10 17 17 10 18 129 72,5%
55 127 10 Hartmann Botond G 6 Kürtösi Balázs Budapest Budapest III. kerület Óbudai Árpád Gimnázium 1034 Nagyszombat utca 19. 52 11 28 6 8 22 127 71,3%
56 126 20 Árva Áron Á   Gyömbér Csaba Bács-Kiskun Kecskemét Kecskeméti Református Általános Iskola 6000 Szabadság tér 7. 53 20 16 10 4 23 126 70,8%
57 126 73 Szalay Tamás Soma Á   Horváthné Fazekas Erika Csongrád Szeged Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája 6725 Boldogasszony sugárút 8. 52 10 28 17 5 14 126 70,8%
58 125 15 Kiss Ábel Á   Császárné Tóth Ildikó Jász-Nagykun-Szolnok Szolnok Szegő Gábor Általános Iskola 5000 Templom út 6. 49 20 28 10 1 17 125 70,2%
59 125 23 Fodor Virág Á   Mészöly János Veszprém Veszprém Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola 8200 Rózsa utca 43/2. 40 12 18 17 16 22 125 70,2%
60 123 64 Kovács Dorina G 6 Szalai Péter Bács-Kiskun Kecskemét Kecskeméti Katona József Gimnázium 6000 Dózsa György út 3. 40 20 12 18 15 18 123 69,1%
61 122 33 Horváth Dániel Á   Frankel Beatrix Komárom-Esztergom Tata Kőkúti Általános Iskola 2890 Kőkút köz 2. 49 20 20 15 3 15 122 68,5%
62 120 49 Gyarmati Fanni G 8 Dezamicsné Babich Gertrud Budapest Budapest XXII. kerület Kempelen Farkas Gimnázium 1223 Közgazdász utca 9-11. 51 10 18 17 0 24 120 67,4%
63 119 43 Jordán Panka Á   Szakáll Istvánné Budapest Budapest XIV. kerület Zuglói Munkácsy Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 1142 Csáktornya park 1. 46 20 28 11 5 9 119 66,9%
64 118 16 Szabó Márton Á   Pálné Horváth Katalin Vas Celldömölk Celldömölki Városi Általános Iskola 9500 Árpád utca 34. 50 14 26 11 7 10 118 66,3%
65 111 51 Tamás Anita Katalin G 6 Ábrám László Budapest Budapest XII. kerület Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola 1122 Városmajor utca 71. 52 10 18 12 6 13 111 62,4%
66 111 12 Kovács Hunor Á   Kapitány Erika Bács-Kiskun Kalocsa Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola 6300 Jókai Mór utca 1. 53 8 15 3 12 20 111 62,1%
67 110 56 Albert Máté Á   Tompa Lajos Békés Orosháza Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola 5900 Vörösmarty utca 4 46 11 21 18 6 8 110 61,5%
68 106 66 Szabó Zalán Máté Á   Embersitsné Bóta Éva Tolna Dombóvár Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 7200 Hunyadi tér 23. 48 20 14 9 7 8 106 59,6%
69 106 71 Szabó Adél G 8 Dezamicsné Babich Gertrud Budapest Budapest XXII. kerület Kempelen Farkas Gimnázium 1223 Közgazdász utca 9-11. 47 15 18 3 3 20 106 59,6%
70 102 24 Bresztovszky László Á   Schuller Tibor Somogy Marcali Marcali Noszlopy Gáspár Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 8700 Széchenyi utca 60. Marcali 46 10 17 18 0 11 102 57,3%
71 102 38 Csősz Andrea-Gabriella G 8 Pisak-Lukáts Katalin Románia Marosvásárhely Dr. Bernády György Általános iskola 540015 Dózsa György u. 11. 50 13 26 6 2 5 102 57,3%
72 98 41 Langmár Zoltán Bence G 6 Vidáné Papp Csilla Győr-Moson-Sopron Győr Apor Vilmos Római Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Kollégium 9024 Pátzay Pál utca 46. 33 9 21 9 11 15 98 55,1%
73 81 36 Somogyi Ákos G   Engi Krisztián Szerbia Hajdújárás Petőfi Sándor Általános Iskola 24414 Kárász utca 14. 49 10 5 6 5 6 81 45,5%
74 76 40 Vígh Levente-Dániel G 8 Popa Márta Románia Kolozsvár János Zsigmond Unitárius Kollégium 405105 1989. december 21. sgt. 9. 39 9 19 8 0 1 76 42,7%
75 35 70 Payeta Patrice G   Balázs Piri Diana Szerbia Hajdújárás Petőfi Sándor Általános Iskola 24414 Kárász utca 14. 26 2 0 7 0 0 35 19,7%
76   60 Csurka András Á   Szakáll Istvánné Budapest Budapest XIV. kerület Zuglói Munkácsy Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 1142 Csáktornya park 1. - - - - - - - -
Minimum     26 2 0 1 0 0 35 19,7%
Maximum     65 20 28 20 16 24 170 95,5%
Átlag     53,9 15,5 23,3 14,7 8,5 19,1 135 75,9%
Szerezhető     70 20 28 20 16 24 178
Lévainé Kovács Róza Dr. Hadházy Tibor
az ELFT Általános Iskolai Oktatási Szakcsoport elnöke a zsűri elnöke
A verseny feladatai és a versenyen készült fényképek megtekinthetők lesznek a http://www.ovegesfizikaverseny.samfules.hu honlapon.